newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Wybrane kolekcje lamp od Grupa Products

Grupa Products to producent, który zasłynął ze znanej kolekcji lamp Arigato. Znajdziemy w niej lampy podłogowe, sufitowe oraz kinkiety. To ciekawe modele, które wpasujesz do każdego pomieszczenia, począwszy od salonu, jadalni, kuchni, kończąc na biurze i korytarzu. Kolor czarny idealnie wpasuje się do nowoczesnych wnętrz. Grupa Products to marka kojarzona przez większość dekoratorów wnętrz i architektów. Długie lampy na wysięgniku potrafią wnieść do wnętrza bardzo atrakcyjny design, którego próżno szukać pośród innych producentów oświetlenia. Warto zaznaczyć, że ciesząca się powodzeniem kolekcja Arigato doczekała się następców - Arigato II. Jako, że zawsze wspominamy o cenie, lampy tej marki nie nalezą do najtańszych, lecz jakość wykonania, opakowanie i wiele innych drobnych detali powoduje, że cena jest odpowiednia jak do takiej klasy produktów. Sprawdź aranżacje z tego typu lampami na naszym blogu. Powyżej znajdziesz omawiane przez nas egzemplarze oświetlenia od marki GP.

Jak powstała firma produkująca lampy Grupa Products?

Chorwacka firma, która przez niemal dekadę zajmowała się wyłącznie projektowaniem oświetlenia od 2012 roku stała się producentem lamp na szeroką skalę pod własną marką Grupa Product. Założyciele to: Filip Despot, Ivana Pavic i Tihana Taraba. Cel był jasny: aby zająć się projektem od powstania rysunku na papierze przez etapy produkcji aż do wysyłki do klienta i nic nie pozostawiać przypadkowi. Właściciele stoją za każdym egzemplarzem lampy, każda pojedyncza lampa przechodzi przez ich ręce na każdym etapie produkcji. Produkty cechuje innowacyjny design, minimalizm, funkcjonalność i możliwość dopasowywania. W kolekcji znajduje się wiele lamp, które można samodzielnie ustawiać i przekręcać, ponieważ ramiona są ruchome a klosze obrotowe. Projektanci znaleźli odbiorców swych produktów w Europie, Skandynawii, Australii i Bliskim Wschodzie, głównie w domach prywatnych i nowoczesnych hotelach na całym świecie. Nieszablonowe produkty, duża dbałość o materiały a przede wszystkim piękne kolory i ciekawe formy to znak rozpoznawczy firmy Grupa Products. Styl tego producenta można określić jako nowoczesny, idealny do wnętrz modernistycznych.

Dane kontaktowe - Grupa Products

Grupa Products - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Grupa Products
Adres: Popa Dukljanina 1, Zagreb, Chorwacja
Rok założenia: 2012
WWW: www.grupaproducts.com
Tel.: +38 514576186
e-mail: info@grupaproducts.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki GP. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Grupa Products i kup online.