Lampy Gie El Home

Kolekcję stanowią lampy, które zostały stworzone z niespotykanych materiałów, jak choćby gont. Znajdą się również lampy pokryte rdzą a także szklane klosze z kroplami powietrza. Producent współpracuje z wieloma rzemieślnikami, gdzie szuka inspiracji do tworzenia swoich unikalnych projektów. Drugim czynnikiem jest natura, naturalne materiały coraz rzadziej spotykane w naszych domach. W świecie gdzie króluje plastik, elementy naturalne ocieplają miejsce, staje się ono przytulne, staje się prawdziwym domem, naszym domem. Kolekcja składa się z żyrandoli, lamp podłogowych, lamp stołowych. Wiszące szklane cuda, lampy z giętej blachy pokryte rdzą bądź lakierowane są cechą rozpoznawczą firmy. Drewno, szkło kolorowe, metal to główne materiały z których wykonane są lampy. Wszystkie sprzedawane przedmioty są ręcznie wykonywane i starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Wzornictwo jest ponadczasowe, pasuje do wielu wnętrz, tych loftowych industrialnych ale także do biur i hoteli.

Kolekcje Gie El od polskiego producenta oświetlenia

Polska Firma powstała w 2007 roku prowadzi działalność w miejscowości Bojszowy w województwie śląskim. Założona przez parę architektów, Jacka i Marię Rypuła, którzy tworzą niepowtarzalne oświetlenie i nie tylko, także meble i dodatki wnętrzarskie. Nazwa firmy pochodzi od rzymskiego genius loci określenia oznaczającego ducha, który opiekuje się danym domostwem. Może to być duch, demon lub po prostu opiekuńcza siła, która powoduje, że dane miejsce jest jedyne w swoim rodzaju. Postać ta przedstawiana jest często w postaci węża. Produkty firmy są unikatowe i designerskie, niespotykane gdzie indziej. Swoje projekty opierają na naturalnych materiałach i ciekawych pomysłach. Projektanci czerpią garściami z polskiej tradycji, którą znajdują w małych warsztatach pracy rzemieślniczej: ślusarzach, wikliniarzach, szklarzach i innych. Właściciele dokładają starań aby każdy egzemplarz wychodzący z ich pracowni był dokładnie dopracowany pod względem najdrobniejszych detali. Nie ma tu miejsca na niedoróbki.

Pastelowe lampy Gie El Home - kolorowe arcydzieła

Już na poczatku należy przyznać, że lampy producenta Gie El to niespotykane barwy w wielu odcieniach pasteli. Aby tego było mało, to wiele lamp wiszących szklanych, które w przecudowny sposób udekorują bardzo jasne pomieszczenia. Te modele lubią biel i inne odcienie jasnych aranżacji. Lampy różowe, pastelowe, oliwkowe, zielone czy miodowe to produkty, których ciężko znaleźć nawet za granicą. Firma Gie El Home dzięki nim znalazła uznanie nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Śmiało można przyznać, że projektanci nie idą na łatwiznę i każdy model opracowują całkowicie "od nowa" nie bacząc na trendy - to Gie El Home wyznacza trendy dla wielu innych firm. W lampach Gie El Home nie znajdziemy podobieństw u innych producentów. Szukając podobnego wzornictwa, zmarnujecie tylko swój cenny czas - poznaj modele i produkty oświetlenia w sklepie Ardant. Dostępne są lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe i wiele innych. Mamy pewność, że nie przejdziesz obok nich obojętnie.

Dane kontaktowe - Gie El

Gie El - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy:Gie El
Adres:Pancerniaków 89A, 43-220 Bojszowy, Polska
Rok założenia:2007
WWW:www.gie-el.pl
Tel.:Brak danych
e-mail:info@gie-el.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Gie El. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Gie El online.

Oświetlenie w wersji mini – lampy EOS i Gie El Home

Miniaturowe kosmetyki, miniaturowe samochody, miniaturowe bagaże, modne parki miniatur… Miniatury opanowały nasz świat, a my pokochaliśmy je za ich urok, ale także za kompaktowość i funkcj(...)