newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

CosmoLight - mniej znaczy więcej

Każdy, kto stanął przed dylematem w jakim stylu urządzić swoje mieszkanie, doskonale wie, że nie są to proste decyzje. Przeglądając magazyny wnętrzarskie gubimy się w gąszczu propozycji i pomysłów na aranżacje wnętrza, a nieustannie zmieniające się trendy, nie pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji. W czasach kiedy wszechobecny przepych i oślepiający blask stylu glamour dominował w niemal każdym domu, tylnymi drzwiami zakradł się do naszych wnętrz surowy, loftowy minimalizm, który był zbawienny dla znudzonych kiczowatymi dodatkami i nieprzemyślanym eklektyzmem. Wnętrza zmieniły się diametralnie, tylko miłośnicy klasyki i przytulnego stylu boho pozostali wierni swoim wyborom. Ile ludzi tyle gustów. Ale fundamentalna zasada aranżowania wnętrz brzmi – mniej znaczy więcej. Stonowane kolory, wysokiej jakości meble i dodatki w dobrym guście, to gwarancja sukcesu i pewność, że wnętrze nie wyjdzie z mody, a Ty nie znudzisz się nim przez najbliższe kilka lat. Jeśli jednak preferujesz transformacje i raz na jakiś czas lubisz cos zmodyfikować w swoim wnętrzu, zacznij od elementów dekoracyjnych, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach.

Potencjał oświetlenia od CosmoLight

Z niebanalnych form i najwyższej klasy oświetlenia słynie CosmoLight. Ta rodzinna firma, która buduje swoją markę na zaufaniu i wzajemnym szacunku, zdobyła uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale znalazła zwolenników i amatorów dobrej jakości w całej Europie. Firma oferuje oświetlenie do rezydencji i mieszkań jak również do firm czy hoteli. Produkty cechują się zaskakującym połączeniem klasyki z nowoczesnością i dużą dbałością o detale. Zaskakujące połączenie tradycji ze współczesnymi trendami sprawia, że konsumenci o najbardziej wysublimowanych gustach, znajdą w ofercie firmy coś wyjątkowego specjalnie dla siebie. Ponadto wybierając lampy CosmoLight, stawiasz na najlepszą jakość wykonania oraz materiały najwyższej klasy. Misją firmy jest zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialność za środowisko. Wykorzystując swój ogromny potencjał CosmoLight rzetelnie realizuje ten cel od początku istnienia, jednocześnie stawiając na samorozwój i dbałość o każdego klienta.

Dane kontaktowe - CosmoLight

CosmoLight - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: CosmoLight
Adres: Zachodnia 43, 66-200 Świebodzin
Rok założenia: b.d.
WWW: www.cosmolight.pl
Tel.: +48 68 451 09 00, +48 534 206 432, +48 534 206 433
e-mail: biuro@cosmolight.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki CosmoLight. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy CosmoLight.