newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Nowoczesne modele lamp Candellux

Już przeglądając pierwszą stronę z oferty Candellux widać, że to oświetlenie w stylu nowoczesnym. Znajdziesz tu wiele modeli skandynawskich, industrilanych, retro, drucianych czy szklanych. Firma nie ogranicza się co do ilości i oferuje wiele designerskich typów oświetlenia. Z tych bardziej nowoczesnych lamp, które w ostatnimi czasie cieszą się sporym powodzeniem spokojnie możemy wliczyć takie kolekcje jak: Herpe, Kirimu, Verve czy Best. Pierwsze z nich to ciekawe lampy w których ciekawym elementem dekoracyjnym sa druciane klosze wyposażone w dekoracyjne żarówki edisona. Żarówka w połączeniu z minimalistycznym druciakiem daje ciekawy efekt dekoracyjny jako kinkiet, lampa wisząca czy sufitowa. Z innych popularnych kolekcji lamp Candellux będzie Best. To szereg żyrandoli oraz kinkietów ze szklanymi kulami. Lampy w tym wypadku mają różną liczbę szklanych kloszy, dzięki czemu możesz dostosować ją do wielkości danego pomieszczenia. Czym ma ono większa powierzchnię - możesz wybrać żyrandol z nawet 12 szklanymi kulami.

Lampy i żyrandole led od Candellux

Firma Candellux Lighting rozwija się i dopasowuje do nowych trendów czego przykładem jest wiele nowoczesnych lamp i żyrandoli led. Mowa w tym przypadku o takiej kolekcji jak Lune. To żyrandole led w postaci wiszących okrągłych paneli - ringów lub okręgów. Występować mogą jako pojedyncze okręgi lub połączone w pary uwieszone jeden pod drugim. Większy nad lub pod mniejszym - to od Ciebie zależy, który bardziej będzie Ci pasować do salonu czy jadalni. Lampy te dostępne są w wielu kolorach (białe, czarne, srebrne, szare) oraz wielkościach (pojedyncze lub podwójne). Znajdziesz tu również lampy w stylistyce retro oraz lekko industrialnej wykonanej ze stali. Najlepiej jednak będzie jeśli sami poznacie lampy Candellux w naszym sklepie. W razie pytań - napisz lub zadzwoń jeszcze dziś.

Dane kontaktowe - Candellux Lighting

Candellux Lighting - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Candellux Lighting Sp. z o.o
Adres: ul. 1 Maja 132, 05-200 Wołomin, Polska
Rok założenia: 2003
WWW: www.candellux.pl
Tel.: +48 22 761 08 98
e-mail: biuro@candellux.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Candellux Lighting. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Candellux Lighting i kup online.