newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie Bazar Bizar bliżej natury

Marka oświetlenia, które powstaje z miłości do Indonezji i dalekich, egzotycznych podróży. Jej twórcy - Pascale Pelsmaekers i Eddy Roothaert pochodzą z Belgii. Kochają egzotykę i bliskość natury, dlatego w swoich projektach wykorzystują naturalne surowce. Najczęściej jest to rattan, bambus lub trawa morska. Oświetlenie w stylu boho, które znajdziecie w ofercie firmy, to wysublimowane połączenie innowacyjności i rzemiosła. Każda lampa jest wyjątkowym dziełem sztuki, które zrodziło się z miłości do piękna i ekologii. W większości są to lampy wiszące w ozdobnych, naturalnych kloszach, ale są także lampy stołowe, które także są wyjątkowym elementem dekoracyjnym dopełniającym każdą aranżację. W ofercie firma posiada także klosze które mogą być zarówno żyrandolem i lampą stojącą, wedle twojego uznania i preferencji. Wszystkie klosze mają jeden wspólny mianownik – wyróżniają się formą i oryginalnością. Bazar Bizar zabiera Cię w daleką podróż do starożytnych tradycji i rajskich plaż Indonezji. Zaproś egzotykę do swojego wnętrza. Wybierając lampy marki Bazar, wybierasz jakość, innowacyjność i kunszt w jednym. Wspierasz także zasadę Fair Trade, która jest niezwykle ważna dla marki.

Oświetlenie Bazar Bizar - lampy z duszą

Wszystkie lampy z szerokiej oferty firmy wykonywane są ręcznie w sposób zrównoważony. Ponadto Pascale i Eddy wspierają lokalną balijską gospodarkę czerpiąc z tamtejszych darów natury, które wykorzystywane są do produkcji oraz zatrudniając balijskich pracowników. To sprawia, że produkty mają w sobie autentyzm, są wyjątkowe i każdy z nich ma jakaś historie do opowiedzenia. Wyplatane z rattanu w naturalnym odcieniu klosze z kolekcji SQUID czy lampy z serii BALA o ażurowym splocie, dyskretnie rozpraszają światło, nadając wnętrzu zupełnie niezwykłego i przytulnego charakteru. Harmonia, spokój, natura i luksusowy akcent dekoracyjny, możesz mieć to wszystko w swoim wnętrzu wybierając lampy firmy Bizar. W każdym detalu odnajdujemy piękne połączenie nowoczesności i szacunku do tradycji oraz miłość do natury i ekologii. Co wyróżnia te produkty na tle innych? Każdy z nich jest niepowtarzalnym dziełem sztuki. Decydując się na lampy od tego producenta, masz pewność, że wszedłeś w posiadanie jedynego w swoim rodzaju, unikatowego egzemplarza klosza lub lampy. Odkryj wszystkie kolekcje dostępne w naszym sklepie i spersonalizuj swoje wnętrze za sprawą lamp z duszą i własną historią.

Dane kontaktowe - Bazar Bizar

Bazar Bizar - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Bazar Bizar
Adres: Duffelsesteenweg 152, 2550 Kontich
Rok założenia: b.d.
WWW: www.bazarbizar.be
Tel.: +32 3 246 60 61
e-mail: info@bazarbizar.be

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Bazar Bizar. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Bazar Bizar.