newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Eleganckie oświetlenie od Astro - kinkiety i plafony sufitowe

Lampy firmy Astro to prostota i elegancja. Wysokiej jakości materiały z których produkowane są lampy oraz nieskomplikowany design powodują, że są to lampy ponadczasowe. Prostota taka będzie pasować do niemal każdej aranżacji wnętrza poprzez swój nie narzucający się charakter. Oświetlenie to będzie świetnym tłem dla wyraźnych akcentów w projekcie każdego pomieszczenia. Świetnie podkreśli lustro, czy obraz. Choć firma rozpoczynała od projektowania oświetlenia do łazienki teraz rozwinęła się na inne gałęzie produkcji lamp. Znajdziemy tutaj zarówno lampy pokojowe, stojące, wiszące, kinkiety, reflektory punktowe i szynowe. Lampy do wnętrz i na zewnątrz pomieszczeń, lampy ogrodowe i tarasowe oraz lampy elewacyjne. Naprawdę jest w czym wybierać. Ciekawą propozycją jest linia Concret, która nadaje się do wnętrz jak i na zewnątrz budynków. Interesująca ze względu na to, że kinkiet wygląda jakby był zrobiony z betonu. Dostępny w różnych kształtach z pojedynczym bądź podwójnym światłem.

Astro oferuje bardzo szeroki wybór stylowych kinkietów do wielu pomieszczeń. Zamontujesz je na schodach, w korytarzu lub w salonie i biurze. Największym hitem sezonu okazują się nowojorskie kinkiety Delphi, Caserta, Lima czy Limoges - pojedyncze i podwójne. Oprócz lamp ściennych znajdziesz tu kolekcję lamp sufitowych - szklane białe plafony z chromowanymi i posrebrzanymi elementami, kierunkowe światła do łazienek i sypialni, estetyczne lampy wiszące. Astro Lighting oferuje wiele wyrobów w których przeważa szklane wykończenie kloszy i abażurów. Znajduje uznanie u wielu architektów i projektantów wnętrz wyznaczając nowe trendy w domach nowoczesnych.

Funkcjonalna lampa Astro Lighting z reflektorem

Z szeregu lamp od Astro Lighting warto wyróżnić kilka modeli, które posiadają ciekawa funkcję. Są to takie lampy jak Azumi Reader oraz drugi model kinkietu Ravello. To oświetlenie pełniące dwie funkcje - dające światło na całe pomieszczenie oraz dodatkowa funkcja reflektora, która pozwala na skierowanie światła w określone miejsce. Po nazwie szybko można dość do wniosku, że to idealna lampa do czytania książek. Można ją zamontować w kąciku w salonie lub sypialni. Reflektor w zupełności zapewni wymaganą ilość światła do spędzania większej ilości czasu pry ulubionej lekturze.

Dane kontaktowe - Astro Lighting

Astro Lighting - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Astro Lighting Limited
Adres: Midas River Way, Harlow CM20 2GJ, United Kingdom
Rok założenia: 1997 r.
WWW: www.astrolighting.com
Tel.: +44 (0) 1279 427001
e-mail: Brak danych

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Astro Lighting. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Astro online.