newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Szklane lampy 4concepts - polska produkcja

Marka 4concepts powstała w 2012 roku w Warszawie. Charakteryzuje się nietuzinkowymi lampami szklanymi. Otrzymała fundusze na rozwój w ramach projektu unijnego, z myślą o zwiększeniu gałęzi eksportowej i promowaniu polskich produktów. Dzięki temu możliwe jest eksportowanie lamp na pięć kontynentów. W 1992 roku powstała huta szkła, gdzie wytwarzano szklane naczynia. Dopiero 20 lat później powstał pomysł, aby wykonywać szklane lampy. Szkło lamp 4concepts jest samodzielnie wyrabiane w polskiej hucie, to właśnie tam piasek zostaje na nowo powołany do życia w pięknej formie. Inspiracje do projektowania lamp są różnorodne ale zawsze wspólnym mianownikiem wszystkich przedsięwzięć jest właśnie szkło. Szkło jest materiałem bardzo plastycznym i da się z niego wyczarować jedyne w swoim rodzaju kształty. Może być jednokolorowe bądź jednobarwne, przeźroczyste albo nie. Designerzy są zafascynowani geometrią i symetrią, klasycznymi i nowoczesnymi trendami w projektowaniu lamp. Garściami czerpią także z tradycji europejskich i afrykańskich.

Dekoracyjne oświetlenie stołowe od 4concepts

Producent 4concepts posiada charakterystyczne produkty lamp stojących. Materiały z jakich są wykonane oraz materiałowe abażury ciekawie rozświetlą Wasze domy. Połączenie szkła, stali, miedzi i mosiądzu z tekstylnymi oprawami spełniać będą nie tylko funkcje dodatkowego oświetlenia, ale stanowić będą wspaniałą dekorację salony, sypialni czy biura. To piękne lampy znane wielu architektom wnętrz i dekoratorom. Ciekawa kolorystyka i kształty zachwycą niejednego gościa, który odwiedzi Twój dom. Sprawdź lampy stojące od firmy 4concepts - poznaj poniższe modele.

Dane kontaktowe - 4concepts

4concepts - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Touch Point sp z o.o.
Adres: ul. Popiołka 16 , 01-496 Warszawa, Polska
Rok założenia: 2012
WWW: www.4concepts.pl
Tel.: +48 22 651 55 48
e-mail: biuro@touchpoint.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki 4concepts. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy 4concepts.