newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Czy złota tuba będzie pasować do każdego stylu?

Jeśli urządzasz nowoczesne wnętrze o nieco bardziej eleganckiej stylistyce, złote tuby będą ciekawym dodatkiem, który udekoruje puste i małe pomieszczenia. Możesz montować je w korytarzach, przedpokojach i klatkach schodowych. Szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu znajdują się sufity pomalowane na inny kolor niż biały.

Złoty kolor lubi łączyć się z szarym, więc jeśli posiadasz w domu np. ścianę z betonu lub kominek obudowany szarym kamieniem, złota tuba sufitowa będzie ładnie się eksponować na ich tle. Opcją dodatkową może być wybór tuby czarno-złotej, która podkreśli również biały sufit, a jednocześnie zachowa elegancki charakter pomieszczenia.

Alternatywnym rozwiązaniem mogą być złote oczka LED, które mocuje się w sufitach podwieszanych. Dzięki nim uzyskasz dobre oświetlenie punktowe, a jednocześnie nie odwrócisz uwagi od pozostałych elementów wyposażenia wnętrza.

Wybierając złotą tubę sufitową zwróć uwagę na modele z ruchomymi żarówkami. Pozwoli Ci to skupić światło w specjalnie wyznaczone miejsca, np. na obrazy i dzieła sztuki.

W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę tub sufitowych, które będę pięknie wyglądać w salonie i sypialni. To tam również można oświetlić wnętrze za ich pomocą.