newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oczko sufitowe białe - praktyczne i niezawodne!

Te małe oprawki podtynkowe to nie tylko estetyczny element wnętrza, ale także praktyczne oświetlenie, które może pełnić wiele funkcji. Ich płaska budowa sprawia, że nie rzucają cienia i dobrze oświetlają wnętrza. Ich montaż wzdłuż krawędzi pomieszczenia może sprawić, że wydaje się ono większe i bardziej otwarte, co jest przydatne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach. Są wykonane z trwałych materiałów, a ich konstrukcja jest stosunkowo prosta. Są mniej podatne na uszkodzenia niż inne rodzaje oświetlenia. Jeśli wybierzesz modele wyposażone w energooszczędne żarówki LED, możesz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i obniżyć rachunki za prąd. Dostępne są w różnych stylach i rozmiarach - klasyczne i nowoczesne. Są praktyczne, a przede wszystkim tanie co sprawia, że są popularnym typem oświetlenia w polskich domach.

Oczka sufitowe do białej łazienki

Łazienki są pomieszczeniami bardzo jasnymi i często sterylnymi. To w nich świetnie wkomponują się białe oczka sufitowe, które poprawią optykę pomieszczenia i nie odwrócą uwagi od innych dodatków jak piękna wanna, prysznic czy lustro. Wybierając oczko z IP44, możesz montować je bezpośrednio w kabinie prysznicowej. Punktowe światło sprawi, że będzie świetnie wyeksponowana i klimatyczna.

Białe oczka LED do przedpokoju i na korytarz

Te niewielkie lampy sufitowe świetnie sprawdzają się do oświetlenia małych pomieszczeń. Najczęściej stosuje się je w przedpokojach - jedno oczko na dwa m2 powierzchni. Warto stosować różnego rodzaju konfiguracje, tworząc kwadraty i prostokąty. To także świetny sposób na oświetlenie długich korytarzy, gdzie nie sprawdzą się lampy sufitowe i żyrandole. Możesz zamocować je w długich rzędach na środku pomieszczenia, w odstępach co około 2-3 m. Te oprawy punktowe zapewnią dobre rozchodzenie się światła, a w zależności od mocy żarówki, także jego dużą ilość. Mogą posiadać ruchome przeguby, dzięki którym skierujesz światło na ścianę, obraz, szafkę lub w inne miejsce, które warto podkreślić w pomieszczeniu.