newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Kinkiety z gipsu - dekoracja wnętrz

Te lampy dają delikatne, dekoracyjne światło, które uwypukla najlepsze cechy wnętrza. To wybór do mieszkań, w których nie liczy się ilość, ale jakość dodatków.

Jeśli lubisz jasne przestrzenie oraz eleganckie wnętrza, nasze kinkiety będą ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem. To produkty odlewane ręcznie, gdzie masa gipsowa pozwala na uzyskiwanie bardzo ciekawych form i kształtów. Źródło światła wbudowane jest tak, by słup światła wydostawał się z wewnątrz i oświetlał wybrane przestrzenie wokół miejsca montażu.

W ofercie znajdziesz także te ręcznie rzeźbione. Takich form i kształtów nie znajdziesz w żadnej innej lampie. Dodatkowo masz możliwość pomalowania ich na wybrany przez siebie kolor - szary, czarny, czy beż.

Dekoracyjny kinkiet gipsowy - okrągły czy kwadratowy?

Będą pasować do gustownych salonów oraz sypialni i korytarzy. Z uwagi na wiele form, wyróżnić można te narożne, kwadratowe, okrągłe, prostokątne, owalne, rzeźbione i antyczne. W domach nowoczesnych odnajdą się w korytarzu, gdzie oddając światło góra-dół, ozdobią podłogę oraz sufit. Będą tworzyć przepiękną grę światła i cieni na ścianie, które staną się dodatkową dekoracją. Warto przy tym pamiętać, aby ściany na jakich będą wieszane i mocowane, były bardzo równe. Światło padające bezpośrednio na ścianę, wychwyci każdą nierówność co może zepsuć efekt aranżacyjny.

W większości przypadków, gipsowe lampy ścienne wykonywane są ręcznie i przechodzą wymagające próby jakości. Ma to wpływ na cenę, ale sprawia, że każdy produkt jest unikalny i oryginalny - niepowtarzalny!

Kinkiety z betonu dekoracyjnego

Równie popularnymi produktami są te wykonane z betonu. Najczęściej przyjmują odcienie szarości przez co idealnie wpasują się w stylistykę skandynawską. Mogą posiadać różnego typu przetarcia, dołki, czy gródki piasku. Również są odlewane w ciekawych formach geometrycznych. Dobrze będą prezentować się na tapecie w sypialni i niewielkim pokoju.

Gips oraz beton to dość plastyczne masy, które idealnie nadają się do wykonania różnego typu oświetlenia. Należy mieć na uwadze to, że po wypaleniu lub zastygnięciu, są kruche. Należy się obchodzić z nimi ostrożnie, gdyż nawet drobne uderzenia mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenia.

W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych modeli, które zachwycą swoim wykonaniem oraz designerskim wyglądem. Stawiamy na wysoką estetykę, dlatego wybraliśmy sprawdzone marki oraz producentów, gwarantujących najwyższą jakość materiału.