MENU

Wszystkie lampy

Porady Architekta

Przedpokój

Przedpokój czy korytarz to wizytówka Twojego domu

Salon

Zawsze bierz pod uwagę 3 poziomy oświetlenia: ogólne, tworzące klimat oraz punktowe

Sypialnia

Traktuj łóżko jako punkt centralny i umieść nad nim żyrandol lub inną efektowną lampę.

Kuchnia

Zgodnie z dekoratorską zasadą nad wyspą czy blatem roboczym najlepiej sprawdzają się 2 lub 3 lampy wiszące.

Lampy stołowe

Lampy stołowe klasyczne

Lampy stołowe klasyczne

Znajdziesz tu lampy, które są modne już od lat, a nadal zachwycają swoją stylistyką. W tej kategorii dostępne są lampy stołowe z tradycyjnymi, masywnymi podstawami – z ceramiki lub metalu oraz klasycznymi, materiałowymi abażurami. Funkcjonalne, eleganckie i ponadczasowe. Pasują do klasycznego salonu, biura w stylu Modern classic lub sypialni w stylu pałacowym. Stawiając na tak sprawdzone lampy, można być pewnym, że wybór będzie trafionym, a wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.
 
Lampy stołowe nowoczesne

Lampy stołowe nowoczesne

Najnowsze trendy oświetleniowe, które zadziwiają swoimi oryginalnymi kształtami, niezwykłymi wykończeniami oraz futurystycznym designem. Znajdziesz tu modele lamp z betonowymi podstawami, kloszami z gęsiego pierza oraz lampy o finezyjnych, niespotykanych dotąd kształtach. Pasują one do nowoczesnych aranżacji, skandynawskich wnętrz oraz mieszkań w stylu industrialnym.
 
Trójnogi stołowe

Trójnogi stołowe

Nowoczesne lampy o oryginalnej stylistyce. Zamiast klasycznej, masywnej podstawy mają subtelny trójnóg, który został zapożyczony z branży fotograficznej oraz filmowej. Na taką lampę nie sposób nie zwrócić uwagi, stanowi ona bowiem oryginalny dodatek aranżacyjny. Trójnóg pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, industrialnym oraz minimalistycznym. Jest to oryginalne rozwiązanie aranżacyjne, popularne nie tylko we wnętrzach domowych, ale także komercyjnych.
 
 

Otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych ofertach