newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Efektowne i efektywne oświetlenie Louis Poulsen

Każdy z nas marzy o oryginalnym wnętrzu, urządzonym ze smakiem i wyczuciem. Takim, które mieści się w obowiązujących trendach, ale jednocześnie jest oryginalne i ponadczasowe. Szukamy inspiracji w magazynach wnętrzarskich i rozmaitych programach telewizyjnych o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz. Przenosimy poszczególne pomysły na grunt swojego salonu czy kuchni, ale zawsze czegoś nam brakuje. To coś co sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru to dodatki. To one kreują określony styl i klimat danego pomieszczenia. Są kwintesencją wystroju i dopełnieniem, bez którego nasza sypialnia, kuchnia czy salon będą kolejnym szablonowym pomieszczeniem z magazynu wnętrzarskiego. Jednym z kluczowych dodatków, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę jest oświetlenie. Piękny, efektowny żyrandol czy lampa podłogowa o ciekawym designie zmieni oblicze każdego wnętrza. Jednak pamiętaj, że piękne wzornictwo i efektowny wygląd to nie wszystko, liczy się także efektywność i funkcjonalność. Mówiąc prościej lampa ma odpowiednio doświetlać pomieszczenie i ma wyglądać.

Kreowanie świata światłem

Założona w 1874 roku firma Louis Poulsen to renomowany duński producent oświetlenia, wywodzący się ze skandynawskiej tradycji wzornictwa, w której design idzie w parze z funkcjonalnością. Precyzyjnie przemyślane projekty, bogate wzornictwo i pasja do rzemiosła sprawiły, że firma stała się wiodącym producentem na rynku oświetleniowym. Firma w ścisłej współpracy z uznanymi na całym świecie projektantami i utalentowanymi architektami tworzy lampy dystrybuowane na cały świat. Louis Poulsen stała się kluczowym, światowym dostawcą oświetlenia dla wielkich korporacji i prywatnych klientów. Środkiem wyrazu, który jest widoczny w produktach firmy jest minimalizm, prostota i piękno, a celem marki tworzenie poprzez światło niebanalnej atmosfery, kreowanie świata światłem. „Chcemy, aby ludzie czuli się dobrze. Kształt światła tworzy przestrzeń, a nasze produkty powinny harmonijnie żyć w przestrzeni, którą definiują - pośrednią, miękką i zachęcającą”. Firma specjalizuje się zarówno w oświetleniu wewnętrznym jak i zewnętrznym. W ofercie znajdziemy między innymi nowoczesne lampy wiszące, stołowe oraz biurowe, wykonane z trwałych i najwyższej klasy produktów jak stal czy mosiądz.

Dane kontaktowe - Louis Poulsen

Louis Poulsen - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Louis Poulsen
Adres: Kuglegårdsvej 19-23, DK-1434 Kopenhaga, Dania
Rok założenia: 1874
WWW: www.louispoulsen.com
Tel.: +45 70 33 14 14
e-mail: info@louispoulsen.dk

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Louis Poulsen. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Louis Poulsen i kup online.