newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Zastanawiasz się nad tym, jak oświetlić niewielkie pomieszczenie bez kupowania tradycyjnych żyrandoli i lamp wiszących? Nie masz zdolności aranżacyjnych, a chcesz estetycznie podkreślić urok pomieszczenia? Wybierz białe tuby i downlighty, które z powodzeniem sprawdzą się wszędzie. Uniwersalny kolor, mały rozmiar lampy, dostateczna ilość światła - to zalety, które przemawiają za tym, by wybrać właśnie takie oświetlenie punktowe.

Eleganckie białe tuby na sufit - gdzie się sprawdzą?

To niespotykanie uniwersalne oprawy sufitowe, które można montować wszędzie. Od najmniejszych pomieszczeń jak toalety, łazienki, hole, przedsionki - po duże salony i sypialnie. By dobrze oświetlić wnętrze, po prostu musisz kupić ich więcej. Ich ilość powinna być uzależniona od zapotrzebowania na ilość światła i specyfiki pomieszczenia.

W niewielkim przedsionku wystarczą dwie, w korytarzu montuj je co 2-3 metry, w łazience minimum cztery. Dostosuj ich ilośc do powierzchni - wybieraj te z ruchomymi źródłami światła, które można wychylać i obracać.

Tuby sufitowe białe to minimalistyczne oprawki LED, które w żaden sposób nie zepsują aranżacji. Są delikatne, estetyczne i eleganckie. Jeśli biały kolor wydaje Ci się zbyt prosty, wybierz modele z niewielkimi czarnymi i złotymi zdobieniami - opaski, obramowania.

Tuby sufitowe SMART - zmieniaj barwę i kolor światła

W naszym sklepie posiadamy wiele ciekawych modeli, które wychodzą poza standardowe rozwiązania. Mamy tuby, którymi możesz sterować przy pomocy aplikacji wgranej na telefon lub pilota dołączonego do zestawu. Dzięki temu dostosujesz barwę i kolor do konkretnej pory dnia lub sytuacji.

Wiele z nich posiada ciekawe podświetlenie nocne, które emituje delikatne światło podczas, gdy aktualnie nie przebywasz w danym pomieszczeniu. To ciekawa opcja do oświetlenia łazienki, klatek schodowych czy pokojów dziecięcych.

Downlighty i tuby z IP44 i IP65 - oświetlenie łazienkowe

Z opinii naszych klientów wynika, że białe tuby sufitowe najczęściej wybierane są do oświetlenia łazienek. Popularne są modele z klasą szczelności IP44 oraz IP65. Dzięki tej ochronie nie straszne im zachlapania wodą i para wodna. To szczególnie ważne przy oczkach LED, które posiadają układy elektroniczne.Te pod wpływem wilgoci mogłyby ulec uszkodzeniu lub zacząć migotać po stosunkowo krótkim czasie użytkowania.

Wybierając tuby łazienkowe zwróć uwagę na barwę światła lub wybierz model LED, który pozwoli Ci ją ustawić. Taką możliwość posiadają lampy firmy Nordlux. Dzięki temu łazienka będzie bardzo jasna, co jest szczególnie ważne podczas czynności wykonywanych przy lustrze.

Na rdant.pl znajdziesz szereg małych i dużych downlightów w bieli i jego odcieniach. Staramy się by spełniały one wszystkie wymagane normy oraz posiadały wysoką jakość, zarówno pod względem estetycznym jak i materiałów użytych do ich produkcji. Koniecznie się z nimi zapoznaj!