MENU

Wszystkie lampy

Porady Architekta

Przedpokój

Przedpokój czy korytarz to wizytówka Twojego domu

Salon

Zawsze bierz pod uwagę 3 poziomy oświetlenia: ogólne, tworzące klimat oraz punktowe

Sypialnia

Traktuj łóżko jako punkt centralny i umieść nad nim żyrandol lub inną efektowną lampę.

Kuchnia

Zgodnie z dekoratorską zasadą nad wyspą czy blatem roboczym najlepiej sprawdzają się 2 lub 3 lampy wiszące.

Lampy wiszące

Lampy Wiszące Klasyczne

Klasyczne lampy wiszące

Znajdziesz tu lampy wiszące w stylu klasycznym, Modern classic, art deco czy vintage. Piękne klosze z kolorowego szkła, materiałowe abażury i trwałe metale. Mosiądz, miedź czy nikiel pięknie prezentują się w klasycznych formach lamp. Lampy wiszące doskonale sprawdzają się zarówno, jako główne źródło światła, jak też jako dodatkowe oświetlenie jadalni czy salonu. Do większych pomieszczeń warto wybrać modele zasilane kilkoma źródłami światła.
 
Lampy Wiszące Kryształowe

Lampy wiszące kryształowe

W tej kategorii dostępne są kryształowe lampy wiszące, które zniewalają swoją stylistyką. Lampy doskonale prezentują się we wnętrzach glamour, w eleganckich aranżacjach nowoczesnych, a także wnętrzach pałacowych. Wybierać można spośród klasycznych form oraz oryginalnych, designerskich kształtów, których nie sposób nie zauważyć we wnętrzu. Pojedyncze lampy lub zestawy kilku kloszy, wybór jest naprawdę duży.
 
Lampy Wiszące Nowoczesne

Nowoczesne lampy wiszące

W kategorii nowoczesnych lamp wiszących znajdziesz mnóstwo oryginalnych modeli, które idealnie prezentują się w aranżacjach skandynawskich, industrialnych oraz minimalistycznych. Dostępne są tutaj lampy z metalu, szkła, tworzyw sztucznych, a nawet z naturalnych piór. Nowoczesne kule, płaskie lampy idealne nad stół czy lampy z barwionego szkła. Nie zabrakło także industrialnych, ażurowych modeli z drutu i designerskich lamp w stylu Sputnik.
 
Lampy Wiszące Szklane

Lampy wiszące szklane

Lampy wykonane ze szkła to przede wszystkim piękne światło, które doskonale rozprasza się po pomieszczeniu. W tej kategorii znajdziesz szklane lampy w każdym stylu, od klasycznych po ultra nowoczesne modele. Dostępne są lampy ze szkła transparentnego, mlecznego oraz barwionego, które doskonale sprawdza się w nowoczesnym salonie lub sypialni. Nie zabrakło tu także lamp z witrażowego szkła Tiffany.
 
 

Otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych ofertach