newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy Bloomingville czyli fascynacja stylem nordyckim

Odpowiedni dobór oświetlenia w mieszkaniu to klucz do sukcesu. Potrafi pięknie podkreślić walory architektoniczne i nadać wnętrzu nowy wymiar. Oświetlenie firmy Bloomingville narodziło się z fascynacji nordyckim stylem życia. Zamiłowanie do designu w stylu skandynawskim otworzyło marce drzwi do sukcesu i 2014 roku firma stała się częścią rodziny Regent Holding, znanego na całym świecie projektanta artykułów dekoracyjnych do wnętrz. To pozwoliło na szybki rozwój firmy i dało możliwość poszerzenia horyzontów na wielu płaszczyznach. Firma oferuje mocne w swym wyrazie, pełne charakteru kolekcje oparte na materiałach z recyklingu. Każdy z przedmiotów ma swoją historię do opowiedzenia. Priorytetem marki Bloomingville jest prowadzenie zrównoważonego biznesu, podstawą tego jest produkcja w odpowiednich warunkach i dobieranie sobie tylko odpowiedzialnych i uczciwych partnerów biznesowych, którzy tak jak firma troszczą się o każdego klienta.

Szeroki wachlarz produktów Bloomingville

Od stylu boho i vintage poprzez klasykę po nowoczesność. Oferta firmy to szeroki wachlarz propozycji o niebanalnych formach i zaskakujących połączeniach materiałów. Szkło, metal, bambus czy nawet papierowe sznurki to tworzywa, z których powstają jedyne w swoim rodzaju lampy - lampy, które w poprzednim życiu były zupełnie czymś innym i pełniły inną rolę. A to za sprawą recyklingu, na którym opiera się produkcja. Tu nic nie może się zmarnować. Materiały z recyklingu plus wyszukane pomysły to połączenie, które gwarantuje sukces. Bambusowe lampy Sora, Imina czy Robi pięknie dopełnią wnętrze w stylu boho. Twój artystyczny nieład i przemyślany eklektyzm nabierze nowego wyrazu, kiedy wnętrze wypełni się ciepłym rozproszonym światłem przebijającym przez ażurowe lampy. Jeśli jesteś zwolennikiem stylu vintage i z sentymentem patrzysz na przedmioty z poprzednich epok, z pewnością urzeknie Cię propozycja lamp klasycznych, które łączą w sobie przeszłość z nowoczesnością, nawiązując formą do lamp minionych dekad. Tak właśnie jest lampa wisząca Vera, szklany okrągły klosz z fakturą, prosta forma, to klasyka w ekskluzywnym wydaniu. Te i wiele więcej wyjątkowych i niepowtarzalnych lamp oferuje nam Bloomingville. Firma rozrasta się i zyskuje coraz większą popularność. Coraz więcej domów zaprasza do siebie produkty tej właśnie marki, której misją jest dostarczanie radości.

Dane kontaktowe - Bloomingville

Bloomingville - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Bloomingville HQ
Adres: Lene Haus Vej 1-5, DK-7430 Ikast, Denmark
Rok założenia: 2000
WWW: www.bloomingville.com
Tel.: +45 9626 4645
e-mail: info@bloomingville.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Bloomingville. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Bloomingville.