Żyrandole świecznikowe do salonu

(111 produktów)

To modele żyrandoli do luksusowych i ekstrawaganckich wnętrz. Wiele z nich to posrebrzane i pozłacane arcydzieła, które znajdą swoje miejsce tylko wybranych salonach, restauracjach, kościołach i hotelach. Świecznikowy żyrandol pasować będzie jedynie do starannie zaprojektowanego wnętrza, połączonego z dużą ilością przestrzeni. To modele ogromne lub ich mniejsze odpowiedniki do domów i mieszkań. Tylko nieliczni decydują się na taką klasykę, która z biegiem czasu staje się jeszcze piękniejsza.

Rabaty naliczane automatycznie w koszyku:
zakupy od 100 do 499 zł – 3%, zakupy do 999 zł – 7%, zakupy do 2499 zł – 10%, zakupy powyżej 2500 zł – 13%

W zależności od modelu, jedne będą rozświetlać pomieszczenie bardziej, inne zaś staną się głównie dekoracją. Ciekawym rozwiązaniem są srebrne modele z czarnymi zawieszkami i sznurkami z kryształów. Każdy detal, który został w nich wkomponowany sprawia, że staje się on unikatowy. Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z ofertą świecznikowych żyrandoli w salonie oświetlenia Ardant.pl. W razie problemów, nasi konsultanci służą Ci pomocą.

Poznaj naszą szeroką ofertę świecznikowych żyrandoli do salonu. Jeśli będziesz potrzebować porady, zadzwoń do naszego biura obsługi, a przekażemy Ci więcej szczegółowych informacji o wykończeniu i użytych materiałach.