Wyłącznik dotykowy do lampki nocnej przestał działać

Kupiłam lampę nocną z czujnikiem dotykowym. Niestety najwidoczniej uległa uszkodzeniu albo sam czujnik. Chodzi o to, że raz on działa, a raz nie. Denerwujące bardzo. Czy można dokupić sam włącznik dotykowy do tej lampy i ją przerobić? Czy musi być to jakiś konkretny wyłącznik?

Pozdrawiam

7 komentarzy do: “Wyłącznik dotykowy do lampki nocnej przestał działać

 1. A jaki to wyłącznik i model lampy? Bez tego nic nie powiemy.

 2. Lampa podobna do tej

  https://ardant.pl/oryginalna-lampa-stolowa-canning-touch-srebrna-bialy-abazur/

  Nie ma wyłącznika na kablu czy coś. Dotykasz tej metalowej nogi i albo gaśnie albo się zapala. Przynajmniej tak bym chciała bo teraz to raz zgaśnie a raz nie.

  Co można z tym zrobić?

 3. Czy to lampa kupiona w naszym sklepie? Jeśli tak to kiedy? Być może przysługuje reklamacja. Zajmiemy się tym.

  By mieć pewność zadam pytanie. Czy lampa przypadkowo nie była czymś zalana? Jest szansa, że takie problemy może powodować wilgoć. Tutaj jednak w 90% nie powinna działać wcale, ale proszę się upewnić czy nie było kontaktu z wodą. Może warto odstawić ją na kilka dni w ciepłe suche miejsce i sprawdzić jeszcze raz. Nie chcę wnikać w szczegóły.

  Pozdrawiam

 4. Dziękuję za pomoc. Lampa nie była kupiona w tym sklepie. Gwarancji już nie ma dlatego myślę co z nią zrobić bo abażur wygląd nadal mi odpowiada. Spróbuję zrobić tak jak pisałeś. Nie mam pewności czy była zalana czy nie, ale może któreś z dzieci albo mąż, kto wie.

 5. By wymienić sam włącznik trzeba rozebrać lampę. zobaczyć zasilanie (napięcie i obciążenie) i sam włącznik – kostkę czy co tam jest. Może to model, który można kupić i podmienić (zalutować na nowo).

 6. Pytanie co to za wyłącznik. Lampa jest led? Jak led to pewnie 12v. Może się okazać, że ten włącznik to połowa ceny tej lampy.

 7. Te lampy często trudno naprawić. Włączniki zamawiane hurtowe raczej niedostępne w sprzedaży. Pytanie jak duża czy upchnie tam coś wiąkszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *