newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Coraz więcej EKO od Woolights

Świadomość konsumentów w dziedzinie ekologii i troski o środowisko naturalne stale wzrasta. Każdy z nas chce w codziennym życiu, dorzucić swoja cegiełkę w szeroko rozumianą ochronę środowiska. Nasze wybory, jako konsumentów, są coraz częściej przemyślane, świadome i odpowiedzialne. Podobnie jest z producentami. Coraz więcej firm korzysta z innowacyjnych, proekologicznych technologii produkcji bądź szuka nowych, zrównoważonych i społecznie odpowiedzialnych metod wytwarzania swoich towarów. Ekologia nie powinna być modą, powinna być stylem naszego życia, towarzyszącym nam zawsze i wszędzie oraz przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Modne natomiast są dekoracje i różnego rodzaju elementy, które wprowadzamy w przestrzeń naszego mieszkania. Meble, dodatki i oświetlenie w stylu eko, niezmiennie królują na salonach od wielu, wielu lat. Nie podążają ślepo za trendami, ponieważ są ponadczasowe i zawsze w dobrym guście. A dzięki temu, że są uniwersalne i łączą w sobie różne style, idealnie wkomponują się w każdą aranżację.

Doskonałość i precyzja wykonania oświetlenia Woolights

Drewno wprowadza do naszego mieszkania ciepło, sprawia, że wnętrze staje się przytulne i eleganckie. Drewniane dekoracje lub lampy, które jednocześnie pełnią rolę oświetlenia, a dodatkowo są pięknym elementem dekoracyjnym, potrafią w sposób wyjątkowy dopełnić wnętrze i nadać mu oryginalnego i wyjątkowego oblicza. Efektowna lampa powieszona nad stołem w jadalni, nad łóżkiem czy w centralnym punkcie salonu będzie perłą w koronie Twojej aranżacji, jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym klejnotem, który oczarowuje i skupia na sobie całą uwagę.

Takie są lampy marki Woolights – genialne i zaskakujące w swej formie. Wykonane z niezwykle cienkiej sklejki brzozowej, która z jednej strony jest tak subtelna, że przepuszcza promienie światła, a z drugiej tak mocna, jak skandynawska brzoza. Klosz lampy Aiko, wykonany jest z chirurgiczną precyzją. Cieniutka sklejka, ręcznie wycinana w kształt łusek, tworzy niezwykłą formę przypominającą potężną szyszkę. Cieniutki materiał oraz poszczególne warstwy lampy delikatnie rozpraszają światło, tworząc w Twoim wnętrzu bajkowy klimat. Ta swoista iluminacja do złudzenia przypomina blask zorzy polarnej. Zaproś naturę do swojego wnętrza, stwórz przyjazną i harmonijną przestrzeń, która stanie się twoją oazą spokoju, miejscem pełnym szacunku do otaczającej nas przyrody.

Dane kontaktowe - Woolights

Woolights - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Woolights
Adres: Ul. Oboźna 36/2, 52-244 Wrocław, Polska
Rok założenia: b.d.
WWW: www.woolights.com
Tel.: +48 882 449 993
e-mail: contact@woolights.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Woolights. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.