newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Dodaj swojemu wnętrzu szczyptę elegancji i wymownego charakteru. Gustowny przepych, czar i pełne rozproszonego blasku wnętrza to definicja stylu glamour, który wszedł na salony wielkomiejskich posiadłości, apartamentów i małych, kameralnych mieszkań, rozgościł się tam i świetnie się czuje nie licząc się z konkurencją minimalistycznych czy industrialnych wnętrz. Czarujący, kokieteryjny i kuszący swoim bogactwem. Ubrany w kryształy oraz miękkie puchate tkaniny, błyszczące dodatki i meble, najlepiej z dobrej jakości drewna, taki właśnie jest. Dla kogo? Dla koneserów piękna i luksusu oraz sentymentalnych miłośników minionych epok. Styl glamour jest nowoczesną odsłoną baroku, epoki, w której panował przepych, blask i patos. Zaczerpnął z niej to co najlepsze jednak po latach, nabrał subtelności i świeżego, nowoczesnego charakteru. Wnętrza nie są kiczowate, ale przemyślane i bardzo eleganckie. Decydując się na takie wnętrze pamiętaj, że łatwo tu o przesadę, która może być przytłaczająca i wcale nie taka gustowna jak mogło nam się wydawać. Stylu glamour to także meble i dodatki najwyższej jakości, więc dobierając meble czy oświetlenie do swojego mieszkania, zainwestuj w wysokiej klasy produkty.

Piękno i idea zrównoważonego rozwoju

Firma Swarovski to kwintesencja luksusu. Od 1895 kreowała swoją pozycję na rynku zajmując się obróbką kryształów. Jej założyciel, Daniel Swarovski, ugruntował pozycję firmy jako światowej sławy lidera w produkcji luksusowej biżuterii. Ogromna pasja, niezwykły talent i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie sprawiły, że od początku powstania, do dziś, marka Swarovski jest pionierem i wyznacznikiem trendów na rynku biżuterii. Niezmiennie zachwyca świat swoimi unikalnymi i innowacyjnymi wzorami. Niezwykle wyrafinowane i niebanalne projekty tworzone ze szlachetnych kryształów to kwintesencja piękna, luksusu i wyrafinowania. Daniel Swarovski ustanowił zasady uczciwości wobec społeczności i środowiska naturalnego, które przyświecają działalności firmy do dziś. Wartością nadrzędną jest zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko. Każda firma, działająca na skalę globalną ma obowiązek koncentrować się na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach. Swarovski to świadoma i odpowiedzialna marka, która kładzie ogromny nacisk na to, aby w procesie produkcji do minimum ograniczyć ilość emisji, świadomie pozyskiwać materiały oraz zmniejszyć ilość odpadów i promować ideę zamkniętego obiegu surowców.

Dane kontaktowe - Swarovski

Swarovski - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Swarovski International Distribution AG
Adres: Dröschistrasse 15, 9495 Triesen, Księstwo Liechtensteinu
Rok założenia: 1895
WWW: www.swarovski.com
Tel.: +48 587 752 850
e-mail: b.d.

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Swarovski. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.