newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie SLV w naszym życiu

Czy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest oświetlenie w naszym życiu? A precyzyjniej rzecz ujmując, jak ważne jest odpowiednio dobrane oświetlenie w naszym życiu. Otóż pełni ono bardzo ważną role w realizacji naszych codziennych potrzeb, wpływa na nasze samopoczucie, wydajność, zdrowie oraz szczęście. Jakim cudem? Światło stymuluje produkcję serotoniny w naszym organizmie, czyli hormonu szczęścia. Z kolei zmniejszona ilość światła powoduje wahania poziomu kortyzolu, czyli hormonu stresu - co sprawia, że możemy być senni i mieć obniżony nastrój. Ważnym aspektem jest także barwa światła i jego natężenie. Źródło światła musi być dostosowane do naszych potrzeb i funkcji danego pomieszczenia. Poruszyliśmy tutaj czynnik praktyczny w kontekście oświetlenia, nie możemy zatem pominąć czynnika wizualnego. Otóż dobór efektownych lamp, tworzących spójną całość z wnętrzem, nie tylko nada przestrzeni wyjątkowego charakteru, ale pozwoli nam czerpać radość z harmonijnej i zaaranżowanej wedle naszych preferencji przestrzeni.

Polska uznana marka SLV

Firma SLV od 1991 roku zajmuje się sprzedażą oświetlenia. Prowadzi sklep stacjonarny a także internetowy, oferujący szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Co znajdziemy w ofercie firmy? Wszystko czego szukamy. Ogromny wybór lamp wewnętrznych i zewnętrznych, profesjonalne oświetlenie dla firm, sklepów czy hoteli. Firma bazuje na innowacyjnych, energooszczędnych i ekonomicznych rozwiązaniach oraz materiałach najwyższej jakości. Jednak w niebanalny sposób łączy tą funkcjonalność z nowoczesnym designem. We współpracy z uznanymi projektantami i architektami wnętrz, powstają spektakularne lampy o bardzo ekspresyjnych formach, ale także klasyczne czy minimalistyczne oprawy, które dopasują się do każdego wnętrza czy ogrodu i sprostają oczekiwaniom najbardziej kapryśnych klientów. „Każdego dnia kierujemy się jednym celem - wywierać pozytywny wpływ na Twoje życie, poprawiając Twoje samopoczucie i pomagając Ci pokochać przestrzeń, w której przebywasz, pracujesz czy odpoczywasz” – to motto marki, które z pełnym zaangażowaniem zespół realizuje każdego dnia.

Dane kontaktowe - SLV

SLV - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: SLV Poland Sp. z o.o.
Adres: HomePark Janki, Plac Szwedzki 3, Polska
Rok założenia: 1991
WWW: www.slv.com
Tel.: +48 22 722 49 75
e-mail: slv@slv.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki SLV. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.