newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie od Olga Design

Olga Bednarczuk to młoda projektantka z niebywałym talentem i wyczuciem smaku. Na wydziale Architektury wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu zdobywała wiedzę i doświadczenie, a dobrych praktyk uczyła się za granicą, między innymi w Oslo, Mediolanie czy Amsterdamie. Studia na ASP rozwinęły jej wyobraźnię, a zagraniczne podróże poszerzyły horyzonty i utwierdziły w przekonaniu ,że niemożliwe nie istnieje. Olga Bednarczuk z ogromną pasja i zaangażowaniem kreuje naszą przestrzeń do życia. Jej świeże spojrzenie i niebywałe wyczucie potrzeb swoich klientów sprawiają, że każdy kolejny projekt aranżacji wnętrza, to kolejny sukces na jej koncie. Jak sama mówi, w pracy architekta ceni sobie najbardziej poznawanie swojego klienta, jego preferencji i gustu i wychodzenie im naprzeciw. Oprócz przestrzeni, Olga Bednarczuk projektuje także meble, dodatki i oświetlenie w swobodnym stylu boho, a wszystko wytwarzane z naturalnych materiałów.

Lampy Olga prosto z natury

Oświetlenie Olga Design to synonim spokoju i harmonii. Klasyczne w swych formach oprawy wyplatane są z rattanu czy liści bambusa. Piękne, efektowne klosze o ażurowym splocie, przyjemnie rozpraszają ciepłe promienie światła, nadając pomieszczeniu przytulnego i idyllicznego charakteru. Tym światłem urządzamy swoją oazę spokoju i wytchnienia. Każda z lamp jest inna, każda jest wyjątkowym dziełem sztuki. Wyjątkowym i niepowtarzalnym, ponieważ wykonywanym ręcznie. Lampy z kolekcji Panama czy Bali doskonale sprawdzą się w centralnym punkcie danego pomieszczenia. W jadalni nad stołem czy w kuchni nad wyspą lub w salonie. Będą wtedy stanowiły piękny i ekspresyjny element dekoracyjny, który nada przestrzeni wyjątkowego wyrazu, zabierze Cię w daleką, egzotyczną podróż, opowie historię, ukoi.

Dane kontaktowe - Olga Design

Olga Design - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Olga Design
Adres: Polska
Rok założenia: 2018
WWW: www.olgadesign.pl
Tel.: +48 667 304 908
e-mail: info@olgadesign.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Olga Design. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.