newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Kolorowe lampy wiszące dla dzieci od Lamps&Co

Pokoje dziecięce nie są najczęściej zbyt duże i przestronne. Znaleźć w nich można wiele zabawek i gadżetów, które i tak zajmują sporo miejsca. Zbyt duże oświetlenie jak żyrandole, mogą jeszcze bardziej przytłoczyć i tak małą ilość miejsca. Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku na oświetlenie pokoju dziecka będzie zakup lampy wiszącej. Marka Lamps&Co posiada ich wiele i w wielu kolorach. Nie są zbyt duże i dają sporo światła, a to jest dość ważne jeśli chodzi o naukę i zabawę. Lampy Lamps&Co zaoferują ci produkty dla dziewczynek w odcieniach różu i zieleni, zaś dla chłopców ciekawe lampy wiszące w odcieniach błękitu i szarości. Wszystko to zdobione gwiazdkami, groszkami, zwierzątkami czy roślinkami. Przy wyborze lampy wiszącej ważne jest to by nie była ona zbyt długa i nie stanowiła zagrożenia dla dzieci. Z pewnością takim zagrożeniem będą szklane lampy czy żyrandole, które po uderzeniu zabawką, mogą wyrządzić sporo szkód i zrobić dziecku krzywdę.

Kinkiety Lamps&Co do pokoju dziecka

Nie tylko oświetlenie wiszące sprawdza się w pokoju dziecinnym. Lamps&Co oferuje szereg ciekawych kinkietów, które możesz powiesić nad łóżkiem czy biurkiem. To oświetlenie, które pozwoli wyciszyć się dziecku przed snem lub podczas oglądania. W dziecinnym pokoju powinno się zadbać o kilka stref oświetlenia - główne (jak wspomniane lampy wiszące), dodatkowe nocne - jak właśnie kinkiety i lampy ścienne, oraz to przeznaczone do nauki czy zabawy przy komputerze jak lampki biurkowe. Z kinkietów dobrym rozwiązaniem będą te w ciemniejszych odcieniach. Nie będą dawać zbyt wiele światła podczas usypiania dziecka, a idealnie sprawdzą się do czytania książki przed snem. Podobne zadanie spełnią lampy stojące, które położyć można na podłodze przy łóżku lub też na parapecie. Przy mniejszych pociechach lepsze będą jednak kinkiety, do tych dzieci nie będą mieć dostępu. Lampki stojące z pewnością mogą okazać się ciekawym obiektem zainteresowania, a przy lampie podłączonej do zasilania, nie będzie to zbyt bezpieczna "zabawka".

Dane kontaktowe - Lamps&Co

Lamps&Co - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Lamps&Co
Adres: ul. Wiertnicza 36, Warszawa, Wilanów, Polska
Rok założenia: 2012 r.
WWW: www.lampsandco.pl
Tel.: +48 734 151 131
e-mail: karolina.rudenko@lampsandco.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Lamps&Co. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Lamps&Co i kup online.