newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Niezwykła w swej prostocie kolekcja lamp Hübsch, daje radość, nadaje nowy sens przestrzeni, cieszy oko i buduje więź. Lampy z linii Balance to luksus i elegancja ukryte w zredukowanej konstrukcji, opartej na metalowych rurkach w kolorze złota, zakończonych kulami z białego szkła. Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak. Lampy podłogowe i stołowe z tej kolekcji, to niewątpliwie mocny i ekspresyjny element dekoracyjny, który każdej przestrzeni nada wyjątkowego charakteru. Wprowadź Hygge do swojego domu, ciesz się życiem i otaczaj się tym co wartościowe i dające radość.

Unikalny design od Hübsch

Hübsch została założona w 2010 roku przez Flemminga Hussaka, Jannie Krügera i Daniela Henriksena. Od początku firma realizowała ambitne cele biznesowe, co w oparciu o ogromny potencjał i pasję do dobrego designu, pozwoliło wspiąć się na najwyższy szczebel drabiny sukcesu. Dziś Hübsch jest jedną z wiodących skandynawskich marek w branży wyposażenia wnętrz, uznaną i rozpoznawana przez klientów na całym świecie. Ziściło się marzenie założycieli o zbudowaniu czegoś wyjątkowego, co sprawi, że świat stanie się lepszy i piękniejszy. Marka ugruntowała swoją pozycję lidera, stając się zaufanym partnerem. Dzięki wyjątkowym projektom i niebywałej precyzji wykonania, lampy Hübsch rozgościły się w wielu prywatnych domach, pokaźnych posiadłościach, firmach czy hotelach. Dbamy o jutro już dziś – to misja firmy, która ma odzwierciedlenie w produkcji. Hübsch nieustannie stara się znaleźć nowe, lepsze i przede wszystkim ekologiczne sposoby wytwarzania produktów, stale koncentrując się na zatwierdzonych i zrównoważonych materiałach, stawiając sobie i partnerom wysokie wymagania w zakresie uczciwych i zdrowych warunków pracy oraz wspierając lokalne społeczności. Z dnia na dzień starają się być lepsi i troszczyć się o środowisko naturalne. Budują swoją przyszłość na innowacyjnych, przyjaznych środowisku rozwiązaniach.

Hygge w twoim domu dzięki Hübsch

Hygge to wewnętrzna równowaga i składowa wszystkich elementów życia, które czynią Cię szczęśliwym. Ta duńska filozofia zakłada czerpanie radości z małych rzeczy i celebrowanie każdej chwili spędzonej z bliskimi. To po prostu sztuka bycia szczęśliwym. Nie bez powodu Duńczycy są w czołówce najpogodniejszych narodów na świecie. Radość z tego co się ma i brak wygórowanych wymagań względem życia to klucz do sukcesu i wewnętrznej harmonii. Filozofia Hygge odnosi się także do urządzania mieszkania. Duńczycy kochają minimalizm, ale ponad wszystko cenią sobie funkcjonalność i jakość na najwyższym poziomie. W kwestii dodatków, nie stawiają na kosztowne, mocno zakotwiczone w trendach elementy dekoracyjne, ale uniwersalne formy, które pomimo tego, że są minimalistyczne, są niebanalne i wyjątkowe. Duńscy producenci oświetlenia oferują lampy ponadczasowe i wyrafinowane. Najczęściej łączą w sobie ducha minionych epok z awangardowymi rozwiązaniami jutra.

Ponadto mało sprzyjająca pogoda ma wpływ na to, że Duńczycy dużo czasu spędzają w domu, dlatego starają się urządzać go w taki sposób, by był odzwierciedlaniem ich potrzeb, oazą spokoju i miejscem wygodnym do życia.

Dane kontaktowe - Hübsch

Estiluz - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Hübsch
Adres: Hübsch Retail ApS, HI-Park 381, 7400 Herning, Dania
Rok założenia: 2010
WWW: www.hubsch-interior.com
Tel.: +45 4422 6888
e-mail: shop@hubsch-interior.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Hübsch. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Hübsch i kup online.