newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Spersonalizuj oświetloną przestrzeń ze Estiluz

Kreowanie przestrzeni wokół siebie, to przede wszystkim dostosowanie wnętrza do własnych potrzeb i preferencji. Urządzając mieszkanie i wypełniając je dodatkami, personalizujesz je i sprawiasz, że staje się ono zindywidualizowane, po prostu Twoje. Każdy przedmiot to odzwierciedlenie Ciebie i Twojego gustu. Jednym słowem, mieszkanie, to Twoja wizytówka. Kluczowym elementem po wyborze stylu, kolorystyki i mebli, jest dobór odpowiedniego oświetlenia. To ono wypełniając przestrzeń światłem, nadaje mu zupełnie nowego, czasem ekstrawaganckiego, a czasem przytulnego charakteru. Światłem urządzasz dom. Podkreślasz nim wybrane elementy aranżacji czy kolor ścian, możesz optycznie powiększyć przestrzeń lub po prostu cieszyć się z wyjątkowego elementu dekoracyjnego w postaci wyrafinowanego żyrandola, pięknej lampy podłogowej, czy niespotykanej w swej formie lampy stołowej.

Oświetlenie Estiluz z pokolenia na pokolenie

Estiluz to firma z wieloletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Powstała w 1969 roku i od samego początku jej celem była produkcja wysokiej klasy oświetlenia dekoracyjnego, innowacyjny design i ręczne wykończenie. Rodzina Masdeu kontrolowała cały proces produkcji – Anton Masdeu, założyciel firmy, był mistrzem w mechanizacji metalu, podobnie jego syn Eduard. Natomiast drugi syn Gerard, był wizjonerem i niezwykle utalentowanym projektantem oświetlenia. Mówiło się o nim, że jego fenomen i niebywały talent rzuciły wyzwanie sztuce. Potrafił tchnąć nowe życie w każde dzieło, które wyszło spod jego ręki. Miał on kontynuować głębokie rodzinne tradycje metalurgiczne, ale on poszedł o krok dalej. Jakość i niebanalne formy oświetlenia szybko docenił rynek międzynarodowy, co sprawiło, że w 1993 roku otwarto w Nowym Jorku pierwszy oddział firmy. Marka systematycznie wprowadzała nowoczesne rozwiązania inżynieryjne i optymalizowała procesy produkcyjne. Marka Estiluz nie boi się eksperymentować, tworzy nowe kształty i dobiera nowe materiały do produkcji oświetlenia. Każda lampa, jest monitorowana od momentu powstania, wykończenia, aż do momentu sprzedaży. Kupując ją, nabywasz niepowtarzalny klejnot, który powstał specjalnie dla Ciebie. A jeśli pragniesz mieć lampę, która idealnie wpasuje się w Twoją estetykę i będzie odzwierciedleniem wizji, którą od dawna pielęgnujesz w głowie, Estiluz na specjalne zamówienie urzeczywistni Twoje marzenie.

Dane kontaktowe - Estiluz

Estiluz - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Estiluz S.A.
Adres: Crta. Ogassa s/n, St. Joan de les Abadesses, 17860 GIRONA, Hiszpania
Rok założenia: 1969
WWW: www.estiluz.com
Tel.: +34 972 720 125
e-mail: estiluz@estiluz.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Estiluz. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Estiluz i kup online.