newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy Studio 13° - połączenie drewna i szkła

Producent oświetlenia Dreizehngrad i jego lampy pod marką Studio 13° to niebywałe połączenie drewna oraz szkła. Ciekawe kształty oraz naturalna kolorystyka przyciągnie wzrok nie jednego gościa w Twoim mieszkaniu. Na największą uwagę zasługują te płaskie jasnobrązowe z lekko zaciemnionym kloszem ze szkła. To dobra propozycja do kuchni i jadali z uwagi na łatwość czyszczenia. Wpasują się zarówno do kuchni klasycznej jak i tej nowoczesnej. Zawieszona nad stołem będzie dobrze rozpraszać światło i udekoruje przestrzeń jadalną. Lampy Dreizehngrad Studio 13° to również modele z samego drewna. Te zasługują na uwagę, gdyż wykonywane są ręcznie, a na rynku ciężko znaleźć modele o podobnym kształcie i wyglądzie. To dobry wybór dla osób ceniących ekologię i naturę.

Jakość i cena lamp Dreizehngrad

Niemiecka jakość i precyzja zwykle idzie w parze również i z ceną. Lampy dej firmy nie należą do najtańszych, lecz pozwala to na stwierdzenie, że nie są produktami "typowymi". Decydując się np. na model wiszący Swing możesz mieć pewność, że nie ujrzysz ich raczej u nikogo innego. To fantastyczny dodatek dla osób ceniących sobie unikalność i oryginalność. Sama jakość wykonania oraz budowa powoduje, że są one mocne i trwałe. Dla jednych proste, a dla innych będą nietypowym ozdobnikiem domu i mieszkania.

Dane kontaktowe - Dreizehngrad

Dreizehngrad Studio 13°  - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Dreizehngrad
Adres: Breitscheidstraße 78, 01237 Dresden, Niemcy
Rok założenia: 2010
WWW: www.dreizehngrad.de
Tel.: +49 (0) 351 32 37 18 30
e-mail: info@dreizehngrad.de

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Studio 13°. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Dreizehngrad.