Lampy AV-Lighting (Amper Volt)

Producent oświetlenia ze śląska z tradycją ćwierć wieku. Rodzinna tradycyjna firma mająca swój główny sklep w Katowicach. AV to skrót od Amper Volt - Lighting, jakże trafnie kojarzącego się z elektrycznością. Producent wychodzi naprzeciw klientowi z doświadczeniem oraz nowoczesną ofertą. Oświetlenie firmy AV-Lighting to doskonałe wzornictwo, funkcjonalność i dobra jakość. Najdokładniej wyselekcjonowane materiały stają się nowoczesnymi lampami, które rozświetlą każdy nawet najczarniejszy nastrój. W niemal każdym wnętrzu znajdą zastosowanie proponowane przez producenta egzemplarze. Będą świetne do loftu, nowoczesnego eleganckiego salonu czy przestronnego biura. Wielbiciele wnętrz tradycyjnych również znajdą coś dla siebie spośród bogatej oferty sklepu. Producent śmiało podąża za najnowszymi technologiami, stale ulepszając swój asortyment i stosując nowatorskie rozwiązania.

Wiszące kule i reflektory od AV-Ligting

Piękne kinkiety na regulowanych ramionach, lampy sufitowe wieloramienne, regulowane, wiszące obrotowe kule to wszystko propozycja AV-Ligting. Kolorystyka tradycyjna, kontrastowa: biały i czarny, niekiedy rozwinięty o srebro w pięknym odcieniu oraz chromowany grafit. Lamp na każdą kieszeń, które jednak swoją jakością biją na głowę zalewające nas zewsząd plastik i tandetę. Lampy doskonale wykonane i wspaniale zaprojektowane. Dla wielu dodatkowym walorem tego oświetlenia będzie fakt, że wspiera rodzimą produkcję i przedsiębiorczość. Śląska firma to już drugie pokolenie rodzinnego biznesu. Śląska firma produkuje swoje wyroby na terenie Katowic, a właścicielem jest Jacek Urgacz.

Do jakich pomieszczeń pasują lampy AV-Ligting?

Nowoczesny, a zarazem nowatorski wygląd lamp znajdzie swoich amatorów w całym kraju. Jakość obsługi klienta również jest na najwyższym poziomie, klient na pewno zostanie należycie obsłużony, zrozumiany. Fajne lampy rozświetlą pokój młodzieżowy lub gabinet. Nadają się również do biur i hoteli oraz do innych zastosowań komercyjnych. Nie najgorzej będą też wyglądać w sypialni oraz pokoju gościnnym. Oryginalny wygląd i dobra jakość to cechy których można pozazdrościć producentowi Amper Volt Ligting. Doradcy sklepu Ardant polecają lampy tego producenta najczęściej do pokoju dziecięcego, gdzie ciekawy wygląd i kolorystyka służyć będą w nim przez długi okres czasu. Duża lampa sufitowa z możliwością regulacji czy też mniejsze modele lamp wiszących odnajdą się zarówno w małych pokojach jak i tych dużych o większej powierzchni i przestrzeni.

Dane kontaktowe - 4concepts

4concepts - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Amper Volt
Adres: ul. Wiosny Ludów 6 40-374 Katowice, Polska
Rok założenia: 1990
WWW: www.av-lighting.pl
Tel.: +48 601 411 527
e-mail: biuro@av-lighting.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Amper Volt. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy AV-Lighting.