newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Wiszące kule i reflektory od AV-Ligting

Piękne kinkiety na regulowanych ramionach, lampy sufitowe wieloramienne, regulowane, wiszące obrotowe kule to wszystko propozycja AV-Ligting. Kolorystyka tradycyjna, kontrastowa: biały i czarny, niekiedy rozwinięty o srebro w pięknym odcieniu oraz chromowany grafit. Lamp na każdą kieszeń, które jednak swoją jakością biją na głowę zalewające nas zewsząd plastik i tandetę. Lampy doskonale wykonane i wspaniale zaprojektowane. Dla wielu dodatkowym walorem tego oświetlenia będzie fakt, że wspiera rodzimą produkcję i przedsiębiorczość. Śląska firma to już drugie pokolenie rodzinnego biznesu. Śląska firma produkuje swoje wyroby na terenie Katowic, a właścicielem jest Jacek Urgacz.

Do jakich pomieszczeń pasują lampy AV-Ligting?

Nowoczesny, a zarazem nowatorski wygląd lamp znajdzie swoich amatorów w całym kraju. Jakość obsługi klienta również jest na najwyższym poziomie, klient na pewno zostanie należycie obsłużony, zrozumiany. Fajne lampy rozświetlą pokój młodzieżowy lub gabinet. Nadają się również do biur i hoteli oraz do innych zastosowań komercyjnych. Nie najgorzej będą też wyglądać w sypialni oraz pokoju gościnnym. Oryginalny wygląd i dobra jakość to cechy których można pozazdrościć producentowi Amper Volt Ligting. Doradcy sklepu Ardant polecają lampy tego producenta najczęściej do pokoju dziecięcego, gdzie ciekawy wygląd i kolorystyka służyć będą w nim przez długi okres czasu. Duża lampa sufitowa z możliwością regulacji czy też mniejsze modele lamp wiszących odnajdą się zarówno w małych pokojach jak i tych dużych o większej powierzchni i przestrzeni.

Dane kontaktowe - 4concepts

4concepts - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Amper Volt
Adres: ul. Wiosny Ludów 6 40-374 Katowice, Polska
Rok założenia: 1990
WWW: www.av-lighting.pl
Tel.: +48 601 411 527
e-mail: biuro@av-lighting.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Amper Volt. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy AV-Lighting.