newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie Aurora czyli z miłości do designu

Aurora Technika Świetlna powstała z miłości do designu i fascynacji światłem. Producent od ponad 18 lat działa w branży oświetleniowej, tworząc wyjątkowe lampy z największą precyzją wykonania. Aurora jest partnerem brytyjskiego producenta Astro Lighting na terenie naszego kraju. Czerpiąc wszystko co najlepsze z wzorców brytyjskiego designu, firma produkuje oświetlenie z dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że oprawy mają bardzo długą żywotność, ale także są pięknym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. W ofercie znajdziesz lampy, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy klimat i tak zaaranżować przestrzeń, abyś czuł się w niej po prostu dobrze. Lampy firmy Aurora są niezwykle funkcjonalne, ale w parze z funkcjonalnością idzie także niebywałe wrażenie estetyczne. Sięganie po najwyższej klasy materiały stanowi gwarancję, że lampy są trwałe, a ich ponadczasowe formy, powodują, że zawsze są w trendach.

Precyzja wykonania lamp Aurora

W ofercie firmy Aurora znajdują się wiele godnych polecenia propozycji lamp. Wśród nich warto wspomnieć o plafonach z serii Satina, które posiadają podwyższoną klasę szczelności i wykonane są z materiałów odpornych na trudne warunki podwyższonej wilgotności. Jest to niewątpliwie atut, który powoduje, że tego typu lampy sprawdzą się doskonale w łazienkach, saunie czy na tarasie, gdzie warunki atmosferyczne są często niesprzyjające. Producent oferuje także oprawy oświetleniowe ze zintegrowanymi modułami LED o potwierdzonej testami najwyższej jakości i żywotności modułów, oraz te na tradycyjne źródła światła. Każda oprawa charakteryzuje się precyzją wykonania i dbałością o każdy szczegół, dlatego Aurora wyróżnia się na tle innych producentów doskonałą jakością. Od nieśmiałych początków, bardzo wąskiej ofercie ograniczającej się do sześciu produktów, małymi krokami firma wspięła się na szczyt branży oświetleniowej stając się uznanym na całym świecie partnerem. Oprócz tworzenia oświetlenia z pasją, firma ma misję, którą zamierza konsekwentnie wcielać w życie. Niemal miliard ludzi na Ziemi żyje bez dostępu do elektryczności i musi korzystać z niebezpiecznych i toksycznych źródeł światła, jak świece czy lampy naftowe. Każdy powinien mieć dostęp do światła, niezależnie od statusu społecznego i miejsca, w którym żyje. Producent działa na rzecz rozpowszechniania wiedzy o globalnym kryzysie energetycznym i pomocy w uzyskaniu dostępu do oświetlenia, dystrybuując przenośne lampy solarne. To szczytny cel, a Ty wybierając lampy z rodziny Astro, wybierasz jakość i lepsze życie dla tysięcy ludzi.

Dane kontaktowe - Aurora

Aurora - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Aurora
Adres: Izbica, ul. Leszczowa 3, 05-140 Serock
Rok założenia: b.d.
WWW: www.aurorats.pl
Tel.: 22 872 55 10; 512 689 686
e-mail: aurorats@aurorats.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Aurora. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Aurora.