Potrzebna żarówka led zmieniająca kolory sterowana pilotem

Hej, jak w temacie. Mój problem jest taki, że potrzebuje żarówki, gdzie pilot będzie miał duży zasięg. Obecnie mam już żarówki, ale problemów jest kilka. Pierwszy to wspomniany zasięg, a drugi taki, że tych żarówek jest kilkanaście. Żeby sterować konkretną np zmieniając jej kolor, nie zawsze trafię tę co chcę. Zwykle pozmieniają się wszystkie obok, a ta konkretna nie złapie. Czy widzieliście gdzieś może specjalne zestawy, gdzie pod jeden pilot podpina się kilka żarówek i steruje oddzielnymi przyciskami albo coś podobnego? Np. taki, żeby zaprogramować sobie ten pilot i sterować tym co się chce? Może być nawet pod wifi bo to już mi wystarczy. Nie wiem jak jest z BT, jaki zasięg mają takie piloty?

Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że dobrze wyjaśniłem co chcę 🙂

3 komentarze do: “Potrzebna żarówka led zmieniająca kolory sterowana pilotem

  1. Żeby sterować to tylko wifi myślę. Wtedy musisz  każdą żarówkę podłączyć do sieci. Są teraz takie sterowane smartfonami i z aplikacjami. Każda żarówka oddzielnie. Te sterowane z pilota na podczerwień nie sprawdzą się wcale. Też tak miałem i problem był ten sam. Jeden pilot do wszystkich żarówek.

    Poszukaj na aledrogo bo jest tego pełno. Zwróć tylko uwagę na firmę. Bałbym się kupować jakąś tanią chińszczyznę z aplikacją. Jeszcze jakiś syf ci się rzuci jak aktualizacji nie będzie.

    BT raczej odpada wg mnie.

  2. Szukaj żarówek RGB, mają sporo kolorów. Są zarówno te na pilota jak i kolega wspomniał wyżej z aplikacjami na telefon. Podpinasz sobie każdą z osobna do sieci wifi i sterujesz skąd chcesz. Grunt żeby internet był. Nawet od teściowej będziesz mógł sobie światło zapalić. Nie wiem jak z żywotnością takich sprzętów bo weszło to stosunkowo niedawno.

  3. U mnie się sprawdziło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *