newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Dlaczego w łazience sprawdzą się szklane lampy?

Łazienka wymaga doboru odpowiednich materiałów przy jej urządzaniu. Chodzi tu o odpowiednie zabezpieczenie ścian oraz podług. Nie bez powodu spotyka wykańcza się ją ceramiką, płytkami oraz szkłem. Te materiały są funkcjonalne i eleganckie.

Jeśli jesteś na etapie doboru oświetlenia łazienkowego, zwróć uwagę na lampy szklane. Nie chodzi tutaj jedynie o walory dekoracyjne i estetyczne, ale również o łatwość utrzymania ich w czystości. Szkło to materiał, który prosto da się wyczyścić, a jednocześnie pięknie się prezentuje. Dodatkowo lampy tego typu dobrze rozpraszają światło w całym pomieszczeniu i wnoszą do niego nieco eleganckiego klimatu. Szklane oświetlenie wiszące zastosować możesz nad blatem, nieopodal wanny lub przy toaletce do makijażu. Pamiętaj, że znajdziesz tutaj sporo ciekawych modeli w wielu stylach.

Jak dobrać szklany klosz do lampy?

Szklany klosz do lampy wiszącej powinien być odpowiednio dobrany w zależności od tego jaką funkcję ma pełnić w łazience. Jeśli ma być tylko i wyłącznie dekoracją tego pomieszczenia, postawić możesz właściwie na każdy model, który Ci się spodobał. Mogą to być klosze ze szkła kolorowego, transparentnego czy lekko przyciemnianego. Jeśli chodzi o samą budowę klosza, możesz wybierać z tych całkowicie zamkniętych jak i otwartych ku dołowi. Klosz zamknięty o odpowiedniej szczelności, posłuży dobrze w takich miejscach jak umywalka, blat, a nawet wanna. Klosz otwarty takiej szczelności nie ma, dlatego należy uważać na jego montaż w miejscu, gdzie możliwe jest zachlapanie źródła światła - żarówki czy systemu led. Krople wody mogą uszkodzić lampę i uczynić z niej jedynie smutną dekorację.

Jaka będzie najlepsza lampa wisząca do łazienki

Posiadamy wiele ciekawych modeli szklanych lamp wiszących do łazienki, ale na szczególną uwagę zasługują zwykle mniejsze i bardziej minimalistyczne modele jak: Embla, - szara lub złota, Trumpet, Alton 25, Turid 10. To bardzo nowoczesne modele, które w 100% odnajdą się jako oświetlenie wiszace w łazience. Szkło w tym przypadku jest bardzo efektowne i klimatyczne. Modele te po zaświeceniu nie dają zbyt wiele światła, ale tworzą świetny nastrojowy klimat, który polubią Panie podczas kąpieli relaksacyjnych. Najlepiej będzie, jeśli to Ty poznasz całą ofertę sklepu Ardant. Decydując się na zakup, W przypadku problemów lub pytań o klasę szczelności, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Sprawdzona lampa wisząca do łazienki: Embla, Trumpet, Alton 25, Turid 10