Stołowe trójnogi

Salon to pomieszczenie reprezentacyjne. To tutaj przyjmowani są goście, tutaj rodzina spędza najwięcej czasu wspólnie. Warto więc pomyśleć o odpowiednim oświetleniu tego wnętrza. Nie tylko światłem centralnym, ale też dodatkowym, dekoracyjnym, nieco subtelniejszym i bardziej nastrojowym. W takiej roli doskonale sprawdzają się lampy stołowe, które są elementem oświetlenia, ale też wspaniałym uzupełnieniem aranżacji.

Aktualnie najmodniejszym rodzajem lamp stołowych są trójnogi często obecne w aranżacjach duńskich. Obecnie stołowe trójnogi wkroczyły także we wnętrza nowoczesne, industrialne, a nawet tradycyjne. Ich wybór jest bardzo szeroki i różnorodny, więc z łatwością można dobrać tripod odpowiedni do własnej aranżacji.

Kolejną zaletą stołowych tripodów jest ich funkcjonalność i stabilność. Salon to miejsce wielozadaniowe, w którym wiele się dzieje. Czasami trudno nad tym wszystkim zapanować, dlatego warto pomyśleć wcześniej o tym, że każdy element aranżacji powinien być stabilny i bezpieczny. Lampy ustawione na stoliku, na regale czy na półce łatwo przypadkiem strącić, ale nie tripody. Te osadzone są na trzech, równolegle ustawionych nóżkach, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne nawet w mocno uczęszczanych przestrzeniach.