Lampy na podłogę do sypialni

(271 produktów)

Urządzasz swoją sypialnię lub robisz jej remont? Warto zwrócić uwagę na dobór oświetlenia, który będzie pełnił wiele funkcji. W przypadku funkcji dekoracyjnej warto zainwestować w ciekawa lampę, która postawić możemy na podłodze. Ten typ lamp stojących nie musi być duży, a minimalistyczny i gustowny. Wybierając lampy na podłogę zwróć uwagę na ilość dostępnego miejsca w sypialni. Jeśli nie jest go zbyt wiele, postaw na niewielki model z możliwością regulacji klosza jak czarna designerska lampa podłogowa MIB od producenta Nodlux lub wysoką lampę podłogową Stick od firmy Zuma Line.

Rabaty naliczane automatycznie w koszyku:
zakupy powyżej 100 zł – 3%, zakupy powyżej 500 zł – 7%, zakupy powyżej 1000 zł – 10%, zakupy powyżej 2500 zł – 13%

Lampy na podłogę to kolejny element oświetlenia, którego nie może zabraknąć w żadnej stylowej sypialni. Piękna lampa stojąca tworzy nastrój, którego nie da się odtworzyć żadnym innym oświetleniem. Ustawiona przy komodzie lub stoliku będzie piękną ozdobą każdego wnętrza. Sprawdza się w chwilach, w których liczy się nastrojowy, intymny klimat.

Tylko połączenia różnych lamp tworzy wyjątkową atmosferę i klimat sypialni. Ważne jest również to, że oświetlenie nie musi być kompletem. Lampy powinny być spójne stylistycznie, ale nie identyczne. Sypialnia to kilka różnych stref, które oddzielone od siebie różnymi lampami tworzą niezwykłe aranżacje, które współgrają ze sobą tworząc niepowtarzalne wnętrze, na długo pozostające w pamięci.