Kinkiet z abażurem do salonu

(261 produktów)

Abażury to dla wielu osób najcenniejsza dekoracja kinkietu w salonie. Niegdyś tego typu lampy ścienne odnajdywały się bardziej w typowej klasyce. Obecnie producenci posiadają szersze możliwości i łączą ze sobą wiele stylów. Kinkiet z abażurem będzie ciekawym rozwiązaniem w nowoczesnym salonie jak i w typie klasyki. Wybierać możesz z pośród wielu kolorów i kształtów abażurów. To właśnie te detale odgrywają tutaj największą rolę - lekkie materiałowe zdobienia, obszycia, często pozłacane czy wykończone chromowanym połyskliwym metalem.

Rabaty naliczane automatycznie w koszyku:
zakupy od 100 do 499 zł – 3%, zakupy do 999 zł – 7%, zakupy do 2499 zł – 10%, zakupy powyżej 2500 zł – 13%

Niekiedy znajdziesz abażury, które wykonane będą z tworzywa sztucznego i odmiennych geometrycznych kształtach. Pamiętaj również, że masz możliwość dobru abażurów w różnych kolorach i wielkościach na tej samej podstawie. Jeśli abażur Ci się znudzi, możesz dokupić inny – w innej stylistyce, wielkości. Sprawdź nasze kinkiety z abażurami i zamów online.

Klasyczne kinkiety do modernistycznego salonu? Takie zestawienia są coraz bardziej popularne. Wiele osób stawia na współczesne wykończenie wnętrz choćby z przyczyn praktycznych. Proste formy mebli, przestrzeń i ład, jasne kolory – to wszystko można zaliczyć do korzyści współczesnego designu, ale przecież klasyka nadal zachwyca swoim zdobnictwem, więc dlaczego tego nie połączyć?