MENU

Wszystkie lampy

Porady Architekta

Przedpokój

Przedpokój czy korytarz to wizytówka Twojego domu

Salon

Zawsze bierz pod uwagę 3 poziomy oświetlenia: ogólne, tworzące klimat oraz punktowe

Sypialnia

Traktuj łóżko jako punkt centralny i umieść nad nim żyrandol lub inną efektowną lampę.

Kuchnia

Zgodnie z dekoratorską zasadą nad wyspą czy blatem roboczym najlepiej sprawdzają się 2 lub 3 lampy wiszące.

Lampy podłogowe

Lampy podłogowe klasyczne

Lampy podłogowe klasyczne

W tej kategorii znaleźć można piękne lampy klasyczne, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz niezwykłymi zdobieniami. Dekoracyjne podstawy, klasyczne materiałowe abażury oraz piękne klosze ze szkła Tiffany. Wybór jest bardzo duży. Tradycyjne lampy podłogowe idealnie uzupełnią wnętrza w stylu klasycznym, Modern classic, a także aranżacje vintage i retro. W ofercie dostępne są lampy na jedno źródło światła lub na kilka żarówek, które doskonale oświetlą nawet duże pomieszczenia
 
Lampy podłogowe nowoczesne

Nowoczesne lampy podłogowe

Nowoczesny design, najwyższej jakości materiały oraz oryginalne rozwiązania. W ofercie nowoczesnych lamp podłogowych znaleźć można nietuzinkowe modele idealne do współczesnych wnętrz. Dominują tu wykończenia ze szkła i metalu, ale nie zabrakło także lamp podłogowych z drewna, a także klasycznych, materiałowych abażurów. Wybierać można z tradycyjnych, prostych lamp, modnych trójnogów oraz innych, designerskich kształtów.
 
Trójnogi podłogowe

Lampy podłogowe - Trójnogi

Lampy na trójnogach to jedne z najpopularniejszych rozwiązań oświetleniowych do nowoczesnych aranżacji. Trójnogi na drewnianych podstawach to idealny wybór do wnętrz skandynawskich, metalowe lampy doskonale wpisują się w aranżacje industrialne. W ofercie nie zabrakło także designerskich modeli w oryginalnych kształtach i wyrazistych kolorach. Miłośnikom subtelnych rozwiązań polecamy lampy z pastelowymi kloszami z piór.
 
 

Otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych ofertach