MENU

Wszystkie lampy

Porady Architekta

Przedpokój

Przedpokój czy korytarz to wizytówka Twojego domu

Salon

Zawsze bierz pod uwagę 3 poziomy oświetlenia: ogólne, tworzące klimat oraz punktowe

Sypialnia

Traktuj łóżko jako punkt centralny i umieść nad nim żyrandol lub inną efektowną lampę.

Kuchnia

Zgodnie z dekoratorską zasadą nad wyspą czy blatem roboczym najlepiej sprawdzają się 2 lub 3 lampy wiszące.

Żyrandole

Żyrandole Klasyczne

Żyrandole klasyczne

Znajdziesz tu klasyczne żyrandole świecznikowe, modele z tradycyjnymi, materiałowymi abażurami, a także ze szklanymi kloszami w kształcie kielichów. Stylowe wykończenia w kolorze złota, srebra oraz ponadczasowego brązu. Warto zwrócić uwagę na modele z ręcznie kutymi zdobieniami, które będą zachwycać pomimo upływających lat. W ofercie dostępne są żyrandole na 3 żarówki do mniejszych wnętrz oraz żyrandole na kilkanaście żarówek do dużych przestrzeni.
 
Żyrandole Kryształowe

Żyrandole kryształowe

Niezwykle efektowne żyrandole zdobione kryształami to doskonały wybór do przestronnych wnętrz glamour. W ofercie znaleźć można subtelne modele z pojedynczymi, kryształowymi zdobieniami, a także żyrandole bogato zdobione kryształami. Wybierać można również z wielu kolorów wykończeń, od eleganckie złoto po klasyczny brąz. Wybrane modele dostępne są również uzupełnione o klasyczne, materiałowe abażury.
 
Żyrandole Nowoczesne

Żyrandole nowoczesne

Znajdują się tutaj modele, które udowadniają, że żyrandol może dobrze prezentować się także w nowoczesnych aranżacjach. Nowoczesne żyrandole to połączenie klasyki z nowoczesnością. Tradycyjna baza otulona nowoczesnym abażurem lub zupełnie nowa, minimalistyczna forma. Bez problemu znajdziesz tu model, którego szukasz. Nie zapomnieliśmy także o oryginalnych, designerskich żyrandolach sputnik.
 
 

Otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych ofertach