Dlaczego lampa led z czujnikiem ruchu miga?

Mam niewielki problem i nie bardzo wiem jak sprawdzić co jest nie tak. Chodzi o lampę ledową z czujnikiem ruchu. Lampa miga po włączeniu. Nie jest to miganie mocne. Lampa od nowości była z czujnikiem i nie bardzo wiem jak sprawdzić co jest zepsute. Czy może sam czujnik czy też ledy padły. Jeśli ledy padły to czy jest szansa je naprawić czy nie ma to sensu i lepiej kupić nową lampę?

Czy może coś nie łączy? Szkoda mi jej wyrzucać. Gwarancji rzecz jasna już nie ma i tutaj nic nie zdziałam.

5 komentarzy do: “Dlaczego lampa led z czujnikiem ruchu miga?

 1. Ja obstawiam, że diody są padnięte. Ile lat ma ta lampa? Jeśli czujnik ruchu by się zepsuł to wcale by nie świeciła, albo świeciła by cały czas. Patrząc na ceny lampek ledowych z czujnikiem to możesz kupić nową, a nie bawić się w naprawy. Zakup diod, przesyłka, lutowanie, nawet nie wiesz ile to pracy. Wyrzuć to do kosza i kup coś nowszego.

 2. U mnie żarówki ledowe migały chwilę przed tym jak się wypaliły. Wyglądało to tak, że z miesiąc migała, a później już nie działała. Także szukaj nowej lampy jak kolega radzi. Szkoda zabawy w naprawianie.

 3. O taka lampa kosztuje ze 30 zł w pierwszym lepszym markecie. Spokojnie sobie poradzi i fajnie świeci. Możesz regulować na wiele sposobów.

  lampa z czujnikiem ruchu led

 4. A co powiecie jeżeli wczoraj zakupiłem dwie nowe lampy i obie migają ?

 5. Migać może z wielu przyczyn. Opisz dokładniej problem bo nie do końca wiadomo o co chodzi.
  https://ardant.pl/dlaczego-lampa-lub-zarowka-led-nadal-swieci-po-wylaczeniu-zepsuta/
  Poczytaj sobie też tutaj, może coś rozwiąże problem.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *