Blog Ardant Strona główna
Zainspirowani! Lampy w beżowej tonacji
25 czerwca 2021

Zainspirowani! Lampy w beżowej tonacji

Któż z nas nie chciałby wracając do domu nieco się wyciszyć i odpocząć? Czy wiesz, że odpowiednia aranżacja wnętrza może Ci w tym pomóc? Kluczowy jest dobór kolorów. Te intensywne będą Cię pobudzały, a czasami nawet drażniły. Z kolei te delikatne i subtelne pomogą Ci się zrelaksować, uspokoją zmysły i wprowadzą w błogi klimat. Kolorem idealnym jest beż, którego subtelne, ciepłe tony sprawiają, że aranżacja przepełniona jest błogim spokojem.

Na co zwrócić uwagę? Pamiętaj, że beż ma nieskończoną ilość odcieni. Postaraj się wybierać te w ciepłych tonach, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie przytulniejsze. Jeśli chcesz, by nie było zbyt monotonne, pobaw się fakturami i rodzajem wykończenia. Tutaj właśnie doskonale wpisują się beżowe lampy. Wybierz te w połysku, które rozproszą jeszcze więcej promieni światła lub z delikatnymi, złotymi elementami. Te nadadzą wnętrzu nietuzinkowej elegancji.

Chcesz, by wnętrze było minimalistyczne i eleganckie? Wybieraj lampy w prostej formie, bez zbędnych zdobień. Szukasz czegoś eleganckiego i klimatycznego? Koniecznie wybierz beżową lampę z abażurem, który stłumi światło i nada mu intymnego charakteru.

Zobacz, jak pięknie może wyglądać beżowe wnętrze.

Lampy:

  1. Lampa stołowa Cadiz
  2. Kinkiet Hval
  3. Lampa podłogowa 9602
  4. Kinkiet Fleur
  5. Lampa stołowa Eos

Sprawdź więcej beżowych lamp

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze Artykuły
Popularne Artykuły