Blog Ardant Strona główna
Zainspirowani! Druciane lampy
28 czerwca 2021

Zainspirowani! Druciane lampy

Czy Wam też druciane lampy kojarzą się tylko z surowymi wnętrzami industrialnymi? Jeśli tak, to błąd. Spójrzcie na aranżację @pad_london. Nowoczesne, jasne i bardzo eleganckie wnętrze doskonale prezentuje się w zestawieniu z dużymi, drucianymi lampami w czarnym kolorze.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to właśnie te czarne lampy sprawiają, że aranżacja nabrała ciekawego i wyrazistego charakteru. Czasami warto odważyć się na taki mocny punkt w jasnej aranżacji, bo to właśnie tego typu zabiegi dopełniają całość i sprawiają, że przestrzeń jest dopracowana w najmniejszym calu.

Czerń w jasnych aranżacjach wydobywa piękno subtelnych elementów. To właśnie czarne detale sprawiają, że aranżacje nie są zbyt „grzeczne” i po prostu nijakie.

Druciaki” sprawdzają się w tej roli szczególnie dobrze. Dzięki swojej ażurowej formie nie przytłaczają jasnych wnętrz, co mogłoby mieć miejsce przy pełnych, dużych, czarnych lampach.

Myślisz, że czarna lampa to za mało? Uzupełnij ją o kilka dodatkowych, ciemnych dodatków. Mogą to być małe figurki, ramki na zdjęcia czy tekstylia, które będą kropką nad „i” w Twoim wnętrzu.

Zobacz naszą propozycję wnętrza z drucianymi lampami.

Lampy

  1. Lampa wisząca Taplow
  2. Lampa wisząca Wave
  3. Lampa wisząca Aver
  4. Lampa wisząca Plec

Zobacz więcej drucianych lamp

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze Artykuły
Popularne Artykuły