Blog Ardant Strona główna
Znamy kolory roku 2021 według Pantone! Ten duet będzie królować we wnętrzach
10 grudnia 2020

Znamy kolory roku 2021 według Pantone! Ten duet będzie królować we wnętrzach

Instytut Pantone wybrał kolory wiodące w nadchodzącym roku. Jakie barwy będą królowały w nadchodzącym sezonie? Tym razem postawiono na ponadczasową szarość uzupełnioną o słoneczny, żółty odcień pełen nadziei. Jak podoba Wam się takie połączenie?

pantone_kolorroku2021
pantone.com

Pantone to marka, która już od 20 lat wybiera kolory roku. Stało się to już tradycją, a na coroczną decyzję z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci designu i wnętrzarstwa.

Kolory roku 2021: Ultimate Gray i Illuminating

Tegoroczna decyzja jest tym bardziej interesująca, z uwagi na to, że wybrany został nie jeden, a dwa kolory roku. Ciekawe i energetyzujące połączenie stonowanej szarości z niezwykle wyrazistym, żółtym odcieniem jest dowodem na to, że stale cenimy ponadczasowe i sprawdzone zestawienia.

Zobacz lampy w kolorach roku 2021

Doskonałe niezależnie i w duecie

Duet roku 2021 to doskonały dowód na to, jak doskonale współpracować ze sobą mogą pozornie różne elementy. Wybrane na nadchodzący sezon kolory są sprawdzone, praktyczne i ponadczasowe, a przy tym niezwykle energetyzujące i optymistyczne. To duet idealny na nasze niestabilne czasy, w których każdy z nas potrzebuje nieco stabilizacji, ale też radości i nadziei na to, że nadejdą lepsze, bardziej słoneczne czasy.

Odcień Iluminate jest rozgrzewający, dodający energii, słoneczny i przytulny.

Z kolei Ultimate Grey to symbol solidności i niezawodności. To kolor, który stanowi stabilną podstawę odporną na próby czasu.

Aranżacje w kolorach roku 2021

Kolory roku ostatnich lat

pantone. com
newsinfo.inquirer.net

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze Artykuły
Popularne Artykuły