Blog Ardant Strona główna
Modne lampy od najlepszych producentów oświetlenia
19 lutego 2019

Modne lampy od najlepszych producentów oświetlenia

W Ardant.pl każdego dnia staramy się, by oferowany przez nas asortyment spełniał wszystkie potrzeby wszystkich odbiorców. Właśnie dlatego oferujemy Wam wyłącznie produkty z najwyższej półki. Nie uznajemy półśrodków, a wszystkie lampy dostępne w sklepie odznaczają się wyjątkową estetyką oraz najwyższą jakością materiałów oraz wykonania.

Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam kilku z czołowych producentów dostępnych na Ardant.pl. Wierzymy, że poznając ich bliżej, również uznacie, że dokonaliśmy dla Was najlepszego z możliwych wyborów.

Frandsen Lighting

Duńska firma z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Lampy tej marki charakteryzują się ponadczasową formą, która zachwyca pomimo upływających lat. Projekty cały czas są aktualne, o czym może świadczyć lampa Ball Double. Zaprojektowana w 1968 roku, nadal jest jedną z najczęściej wybieranych produktów z oferty Frandsen.
Sukcesu marki można doszukiwać się nie tylko w ponadczasowej stylistyce, inspirowanej skandynawskim minimalizmem. To przede wszystkim zasługa najlepszej jakości materiałów, jakie są wykorzystywane do produkcji lamp.
Frandsen Lighting sami projektują, a następnie produkują lampy, dzięki czemu mają dużą wiedzę na temat każdego etapu produkcji i wykorzystują ją po to, by stale się rozwijać.

 1. Ball multi
 2. Cool
 3. Hideout
 4. Hitchcock
 5. Industry
 6. Kobe
 7. Hitchcock
 8. Fabian Mini
 9. Job

Całą ofertę Frandsen Lighting możesz sprawdzić tutaj

Umage

Kolejna duńska marka, której produkty zachowane są w zniewalającej, skandynawskiej stylistyce. UMAGE to biuro projektowe, założone w 2007r. Zaczynali jako mały, rodzinny interes, z dwoma projektantami na pokładzie. Dzisiaj zachwycają swoimi niepowtarzalnymi projektami odbiorców daleko poza granicami Dani.
Ich misją jest projektowanie ponadczasowych lamp, które odznaczają się wysoką jakością i przystępną ceną, którą udało się osiągnąć dzięki wydajności produkcji – cechą charakterystyczną lamp UMAGE jest to, że w większość z nich dostępna jest do samodzielnego montażu w domu. Co ciekawe, ich montaż jest bardzo łatwy i często nie wymaga żadnych narzędzi a nawet kleju monterskiego. To prawdziwa, skandynawska funkcjonalność w wyjątkowo dobrym stylu.

 1. Czarna Asteria
 2. Acorn White
 3. Miedziana Silvia
 4. Clava
 5. Conia
 6. Clava Chrome
 7. Aluvia Medium
 8. Szara Eos Light XL
 9. Carmina mini

Pełną ofertę UMAGE sprawdzisz, klikając tutaj.

Gie El Home

Tym razem przedstawiamy naszą rodzimą, polską markę. Gie El Home to firma założona przez małżeństwo projektantów – Marię i Jacka Rypułów.
Lampy od Gie El Home to połączenie nowoczesnych trendów z głęboko zakorzenioną tradycją polskiego rzemiosła. Inspiracją do projektów jest natura otaczającego nas świata oraz piękno rzeczy codziennego użytku.
Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie materiały wykorzystane w produkcji lamp nadają się do późniejszego recyklingu, a także to, że wszystkie, bez wyjątku wykonywane są przez polskich rzemieślników.
Lampy wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każdy model jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

  1. Okrągła
  2. Smukła
  3. Oliwkowa
  4. Szara
  5. Drewniana
  6. Biała
  7. Szklana
  8. Miedziana
  9. Podłużna

Sprawdź pełną ofertę Gie El Home, klikając tutaj.

Ardant Decor

Pisząc o produktach najlepszej jakości, nie sposób nie wspomnieć o asortymencie Ardant Decor. Jest to precyzyjnie dobrana oferta oświetlenia inspirowana klasyczną, angielską stylistyką. Wszystkie produkty Ardant Decor wykonywane są z niezwykłą precyzją i dokładnością, wiele z nich wykonywanych jest ręcznie, w zgodzie z dawnymi tradycjami rzemieślniczymi. Wszystkie lampy poddawane są drobiazgowej kontroli jakości, dzięki czemu do Klientów trafiają tylko modele najwyższej jakości.
Większość lamp stylizowana jest na tradycyjne modele z historią, w ofercie nie brakuje jednak również lamp w nowoczesnej stylistyce.
Oferta Ardant Decor to ukłon w stronę osób szukających nietuzinkowych rozwiązań i najlepszej jakości wykonania oraz materiałów.

 1. Stylowa Gemma
 2. Elegancki Kingston
 3. Grace
 4. Brązowa Klara
 5. Nowoczesna Leia
 6. Klasyczna Simple
 7. Elegancka Adeza
 8. Stylowy Laura
 9. Dekoracyjna Wonder

Całą ofertę Ardant Decor możesz zobaczyć tutaj.

Najnowsze Artykuły
Popularne Artykuły