Blog Ardant Strona główna
Modne lampy od najlepszych producentów oświetlenia
19 lutego 2019

Modne lampy od najlepszych producentów oświetlenia

W Ardant.pl każdego dnia staramy się, by oferowany przez nas asortyment spełniał wszystkie potrzeby wszystkich odbiorców. Właśnie dlatego oferujemy Wam wyłącznie produkty z najwyższej półki. Nie uznajemy półśrodków, a wszystkie lampy dostępne w sklepie odznaczają się wyjątkową estetyką oraz najwyższą jakością materiałów oraz wykonania.

Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam kilku z czołowych producentów dostępnych na Ardant.pl. Wierzymy, że poznając ich bliżej, również uznacie, że dokonaliśmy dla Was najlepszego z możliwych wyborów.

Frandsen Lighting

Duńska firma z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Lampy tej marki charakteryzują się ponadczasową formą, która zachwyca pomimo upływających lat. Projekty cały czas są aktualne, o czym może świadczyć lampa Ball Double. Zaprojektowana w 1968 roku, nadal jest jedną z najczęściej wybieranych produktów z oferty Frandsen.


Sukcesu marki można doszukiwać się nie tylko w ponadczasowej stylistyce, inspirowanej skandynawskim minimalizmem. To przede wszystkim zasługa najlepszej jakości materiałów, jakie są wykorzystywane do produkcji lamp.
Frandsen Lighting sami projektują, a następnie produkują lampy, dzięki czemu mają dużą wiedzę na temat każdego etapu produkcji i wykorzystują ją po to, by stale się rozwijać.

Całą ofertę Frandsen Lighting możesz sprawdzić tutaj

Umage

Kolejna duńska marka, której produkty zachowane są w zniewalającej, skandynawskiej stylistyce. UMAGE to biuro projektowe, założone w 2007r. Zaczynali jako mały, rodzinny interes, z dwoma projektantami na pokładzie. Dzisiaj zachwycają swoimi niepowtarzalnymi projektami odbiorców daleko poza granicami Dani.


Ich misją jest projektowanie ponadczasowych lamp, które odznaczają się wysoką jakością i przystępną ceną, którą udało się osiągnąć dzięki wydajności produkcji – cechą charakterystyczną lamp UMAGE jest to, że w większość z nich dostępna jest do samodzielnego montażu w domu. Co ciekawe, ich montaż jest bardzo łatwy i często nie wymaga żadnych narzędzi a nawet kleju monterskiego. To prawdziwa, skandynawska funkcjonalność w wyjątkowo dobrym stylu.

Pełną ofertę UMAGE sprawdzisz, klikając tutaj.

Gie El

Tym razem przedstawiamy naszą rodzimą, polską markę. Gie El to firma założona przez małżeństwo projektantów – Marię i Jacka Rypułów.
Lampy od Gie El Home to połączenie nowoczesnych trendów z głęboko zakorzenioną tradycją polskiego rzemiosła. Inspiracją do projektów jest natura otaczającego nas świata oraz piękno rzeczy codziennego użytku.


Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie materiały wykorzystane w produkcji lamp nadają się do późniejszego recyklingu, a także to, że wszystkie, bez wyjątku wykonywane są przez polskich rzemieślników.
Lampy wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każdy model jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Sprawdź pełną ofertę Gie El Home, klikając tutaj.

Ardant Decor

Pisząc o produktach najlepszej jakości, nie sposób nie wspomnieć o asortymencie Ardant Decor. Jest to precyzyjnie dobrana oferta oświetlenia inspirowana klasyczną, angielską stylistyką. Wszystkie produkty Ardant Decor wykonywane są z niezwykłą precyzją i dokładnością, wiele z nich wykonywanych jest ręcznie, w zgodzie z dawnymi tradycjami rzemieślniczymi.

Wszystkie lampy poddawane są drobiazgowej kontroli jakości, dzięki czemu do Klientów trafiają tylko modele najwyższej jakości.
Większość lamp stylizowana jest na tradycyjne modele z historią, w ofercie nie brakuje jednak również lamp w nowoczesnej stylistyce.
Oferta Ardant Decor to ukłon w stronę osób szukających nietuzinkowych rozwiązań i najlepszej jakości wykonania oraz materiałów.

Całą ofertę Ardant Decor możesz zobaczyć tutaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze Artykuły
Popularne Artykuły