Zakupy w naszym salonie Ardant to gwarancja oryginalności i wysokiej jakości produktów. Starannie dobieramy marki, producentów i podwykonawców z którymi współpracujemy.

Nadrzędną zasadą dla nas jest sprzedawać w naszym sklepie lampy, które poza wysoką jakością wykonania charakteryzują się dobrym stylem. Robiąc zakupy u nas, masz pewność że produkty są oryginalne.

Dzięki naszej polityce ochrony kupującego poświadczonej certyfikatem Rzetelny Regulamin i szyfrowaniem procesu zakupu certyfikatem SSL, masz pewność że dokonujesz zakupów w bezpiecznym sklepie, który przestrzega praw i obowiązków handlu elektronicznego.

Dbając o wysoką jakość obsługi dostarczamy lampy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich takich jak DPD, DHL i Fedex. Przesyłki są trackowane oraz mają specjalne oznakowanie, które gwarantuje że paczka dotrze bezpiecznie pod wskazany adres.

Szanujemy prawa każdego naszego Klienta i jako Administrator Danych Osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności danych osobowych.